Otobüse Alınmayan Galatasaray’lı Futbolcu Marcao Eve Nasıl Döndü ? İşte Tüm Detaylar…

Otobüse Alınmayan Galatasaray'lı Futbolcu Marcao Eve Nasıl Döndü ? İşte Tüm Detaylar...

0 232

Otobüse Alınmayan Galatasaray’lı Futbolcu Marcao Eve Nasıl Döndü ? İşte Tüm Detaylar…

Kendi takım arkadaşı olan Kerem’e saldıran Marcao, maçın sonrasında soyunma odasına alınmadı. Marcao, takım otobüsünde de oyuncular tarafından istenilmedi. İstanbul yolculuğunda çokça keyifsiz olan takım, uçakta hiç bir şekilde konuşmadı. Özellikle Galatasaray kaptanı Arda’nın çok öfkeli olduğu belirtildi. Uçuştan sonra Marcao, İstanbul‘da yine takım otobüsüne istenilmedi ve alınmadı. Maracao kendisini bekleyen özel araçla havalimanından ayrıldı.

Galatasaray futbol takımı gece yarısı İstanbul’a ulaştı. Olay yaratan Marcao, dün gece İstanbul’a döndükten sonra da yine  takım otobüsünde yer almadı. Brezilyalı futbolcu kendisini bekleyen özel bir araçla havalimanından ayrıldı.

Marcao’yu Özel Araç Karşıladı

Galatasaray’lı futbolcu Kerem Aktürkoğlu’na saldıran Marcao, Galatasaray takımından ayrı olarak evine gitti. Marcao’yu İstanbul’da bulunan bir özel araç karşıladı. Galatasaray teknik direktörü olan Fatih Terim ile Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Ordu ve  Giresun Havalimanı’nın VİP bekleme alanında 5 dk kadar görüştü. Marcao hakkında verilecek olan karar Fatih Terim’e bırakılacak.

Galatasaray’lı Futbolcular Tepkili

Galatasaray’ın İstanbul’a dönüş uçağında hiç ses çıkmadı. Hem golleri atan oyuncular hem de takımın üyesi olan diğer oyuncuları çok mutsuzdu. Tüm takım yaşanan bu olayda Kerem’in yanında yer aldı. Özellikle de Galatasaray kaptanı Arda Turan, Kerem’e yapılan olaya çok sinirlendi.

Avrupa Maçında Olmayacak

Galatasaray’ın İstanbul’a dönüş uçağında hiç ses çıkmadı. Hem golleri atan oyuncular hem de takımın üyesi olan diğer oyuncuları çok mutsuzdu. Tüm takım yaşanan bu olayda Kerem’in yanında yer aldı. Galatasaraylı futbolcu konusunda son kararı Teknik Direktör Fatih Terim verecek! Fatih Terim’in dün akşam yaşanan olay anını yeniden izleyecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.