Galaxy S22 Çıkış Tarihi Belli Oldu! Samsung 2021 Satış Hedeflerini Tutturamadı!

Samsung, Galaxy S22'yi Mobil Dünya Kongresi'nin gerçekleştiği 0 Mart'ın aksine Ocak ayında piyasaya sürüyor olabilir. Şirket başlangıçta Galaxy S21'in lansmanını bu yılın başlarında Ocak ayına kaydırdı ve şimdi The Elec'ten yeni bir rapor, bu değişikliğin geçici olmayabileceğini ima ediyor. Rapor, Samsung'un S22'yi Kasım ayında seri üretim artışıyla birlikte Ocak ayında göndermeyi planladığını iddia ediyor.

samsung
0 121

Samsung S22 ile ilgili söylentiler çoktan yayılmaya başladı, bu da rafine bir S21’in nesiller arası bir sıçramadan daha fazla olduğunu gösteriyor.  En büyük değişikliğin, esasen S21 Ultra’nın yakınlaştırma kamerasının tüm S22 modellerine uyması olduğu bildiriliyor; bu, tüm S22 serisine yalnızca Ultra yerine piyasadaki en iyi Android kameralı telefonlardan birini verecek bir değişiklik.

S22 dışında Samsung’un Galaxy S21 Fan Editon (FE) üzerinde de çalışmaya devam ettiği bildiriliyor.  S21 FE, mevcut çip sıkıntısının bir zayiatı gibi görünüyor ve bununla ilgili tek bilgi, telefondan sızdırılmış pazarlama materyallerinden geliyor.  Rapora göre Samsung, Galaxy S21’i şimdiye kadar piyasaya sürmeyi planladı, ancak bunun yerine Eylül ayından itibaren üretime odaklanacak.  Yeni lansman tarihinin yılın dördüncü çeyreğinde olması bekleniyor.

samsung
samsung

Samsung’un, daha sonraki lansman dönemi nedeniyle önceki beklentilerden bir düşüşle S21 FE için yaklaşık 10 milyon adet hedeflediği bildiriliyor.  Ayrıca, daha önceki lansman tarihinin önleyebileceği bir sorun olan

Samsung iPhone 13 ile Rekabet Etmek Zorunda Kalacak !

Elec’in raporu ayrıca Samsung için başka bir sorunu da vurguluyor.  Yıla güçlü bir başlangıç ​​yapmasına rağmen Samsung, sevkiyat hedeflerinin yaklaşık 40 milyon adet gerisinde kaldı.  Şirket, amiral gemilerinden orta seviye Galaxy A50- ve A70 serisine kadar tüm cihazlarda hedefleri kaçırdığını görecek. Galaxy A52 5G iyi bir şekilde incelendi ve şirket bazı sıkıntılı noktaları ele almak için bir devam filmi başlattı.  Aksine, bu yıl Xiaomi’nin rekabeti özellikle güçlüydü, tedarik zinciri kesintileri ise Samsung’un istediği kadar çok ürün üretemeyeceği anlamına geliyordu.

samsung
samsung

Samsung’un geleneksel telefonları beklendiği kadar iyi sonuç vermemiş olabilir, ancak şirket katlanabilir telefonlarla daha iyi bir servet buluyor olabilir.  Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3, eleştiriler almak için giriş yaptı ve Samsung, yaklaşık 6 veya 7 milyon satış görmeyi bekliyor.  Şirket bugüne kadar güçlü ön sipariş performansı kaydetti, bu nedenle büyük resmi görmemiz an meselesi.

Yeni Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3‘e verdiğimiz mükemmel müşteri tepkisi için minnettarız.  Katlanabilir akıllı telefonlara ilgi tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve Z Fold3 ve Z Flip3 için ön sipariş hacmi şimdiden 2021’de Galaxy Z cihazlarının toplam satışını geride bıraktı. Tüketicilerimize en yenilikçi deneyimleri sunmaya kararlıyız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.