Garanti Bankasından Büyük Müjde! Kredi Kartı Olan Herkese 3000 TL Hediye Verilecek

Garanti Bankasından Büyük Müjde!

0

Garanti Bankasından Büyük Müjde! Garanti bankasından müşterilerine büyük müjdeler gelmeye devam ediyor. Garanti Bankası’ nın yaptığı kampanyalar içinde, şimdide 3000 TL ödemesi herkesi rahatlatacak. Bankanın müşterilerine yapmış olduğu bu ayrıcalıktan herkes yararlanabilir. Sadece müşterisi olmanız yeterli

Garanti  Bankasından Kaçırılmayacak Fırsat

Garanti Bankası, müşterileri için özel kampanyalara devam ediyor. Müşterileri için hazırladığı müjde de tam 3000 TL vereceğini açıkladı. Özellikle pandemi dönemi sıkıntıları henüz daha bitmemişken, böyle bir müjde herkesi rahatlatacak boyutta. Garanti Bankası, kredi kartı alan müşterileri için önemli duyurular yapmaya devam ediyor. Garanti BBVA müşterilerine gerek kredi, gerek kredi karı ile ilgili olarak müşterilerine sürekli kampanyalar düzenliyor.

Garanti Bankasından Büyük Müjde!

Garanti Bankasından Büyük Müjde

Sürekli kampanya ve verdiği fırsatlarla müşterilerine, kredi ve nakit çözünden bulunan Garanti Bankası bu kez de Bonus Kart sahibi müşterilerine özel kampanya başlatacağını bildirdi. Müşterini her fırsatta mutlu eden Garanti Bankası, ilk kez başvuru yaparak üye olan ve Kredi kartı alan herkese büyük fırsatlar sunuyor. Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu fırsattan yararlanmak için, bankanın kartına hızlı başvuruda bulunarak, kampanyaya katılabilirsiniz. Garanti Bankasından Büyük Müjde!

Garanti Bankasına Kolay Katılım ile 3000 TL

Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu fırsata, Bonus kartına başvurarak katılabilirsiniz. Bankanın kartına müracaat ederek, kart sahibi olabilirsiniz. Başvuru için internet bankacılığını hızlı bir şekilde kullanıp, sonucunu hemen öğrenebilirsiniz. İnternet bankacılığından başvurusunu gerçekleştiremeyenler, hızlı bir şekilde en yakın şubeye giderek Bonus kart sahibi olabilir.

Garanti Bankasından Büyük Müjde! Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu bu kampanya tüm Bonus kartlarında geçerli. 3000 TL için kartı aldıktan sonra, bankanın başlatmış olduğu kampanyaya katılarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Bankanın 300 den fazla koymuş olduğu kampanyaya, her ay 6 tanesine katılarak toplamda 3000 TL bonus kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku