Garanti BBVA ve BİM arasında kredi anlaşması İmzalandı BİM marketten artık 5000 TL’ye kadar kredi kullanma fırsatınız bulunuyor

Garanti BBVA ve BİM arasında kredi anlaşması imzalandı BİM marketten artık 5000 TL'ye kadar kredi kullanma fırsatınız bulunuyor

0 42

Garanti BBVA ve BİM arasında kredi anlaşması imzalandı BİM marketten artık 5000 TL’ye kadar kredi
kullanma fırsatınız bulunuyor

BİM market ve Garanti Bankası kendi arasında yapmış olduğu anlaşma ile 5 bin TL’lik kredi hizmeti sunarken kredi hizmetin aylık ödemesi minimum 202 TL olacaktır. Garanti Bankası A101 ile yapmış olduğu anlaşmadan sonra yeni anlaşmasını ise BİM ile gerçekleştirdi. Garanti Bankası’ndan uygun alışveriş kredisi sunulurken iki kurumunda resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamalarında kredinin alışveriş için kullanılabileceği belirtildi. Ayrıca nakit olarak değil yapılan alışverişe göre bu kredi kullanılmaktadır.

Kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler alacakları Mobilya, elektronik eşya,televizyon, telefon, bahçe mobilyaları gibi 15.000 TL’ye kadar Garanti Bankası ortaklığı ile kredi kullanma hakkında elde edebilirler. Bu krediyi sadece fatura karşılığında kullanabilirler. BİM market üzerinden verilen 5000 TL’lik 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi fırsatı sunuluyor. Krediler minimum 750 maksimum 15 bin TL’ye kadar kullanılabiliyor. BİM market üzerinden yapmış olduğunuz alışverişinizi kredi ile ödemek isterseniz kasadaki arkadaşlardan yardım alabilirsiniz. Bu konuda kredi kullanıp kullanmayacağını sorgulayabilirsiniz.

BİM market ile Garanti Bankası yapmış oldukları anlaşma gereği 5000 TL’ye kadar kredi sunarken kredinin ödemesi minimum 202 TL olmaktadır. Ayrıca bu kredi kapsamında 36 ay vade fırsatı da sunuluyor.

Kredi başvurusu sonrasında onayı kimler alabilir?

Bankadan kredi başvurusunda bulunacak kişiler için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartları taşıyan kişilere kredi onayı verilecektir. Daha önce bankadan kredi kullanmamış kredi notu 0 olan kişiler bu kredi için başvuru yapabiliyorken, kredi notu düşük olan bankalarla sicili bozuk olan kişilerin kredisi onaylanmamaktadır.

Daha önce Garanti Bankası tarafından kredi veya kredi kartı yüzünden icralık durumda olduysanız onaylanmamaktadır. Farklı bir bankadan kırmızı kalem yediyseniz de kredi başvurunuz onay vermeyecektir. 18 yaşından büyük olmanız, gelirinizin olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekmektedir. Kredi de ilk taksit ertelemeli bir şekilde sunuluyor. Kredi kullanan kişiler için kredi ödemeleri BİM Markete değil kredi ödemeleri Garanti Bankası şubelerine yatırılacaktır. Kartsız olarak ödeme yapmak da mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.