Gelinim Mutfakta Programını Artık Hadise Sunacak! Acun Deliye Döndü! Canlı Yayında Olanlara Gülüyorum Dedi!

Gelinim Mutfakta Programını Artık Hadise Sunacak!

0

Gelinim Mutfakta Programını Artık Hadise Sunacak!

Gelinim Mutfakta Programını Artık Hadise Sunacak! Gelinim Mutfakta programının bu sezon ki bölümü geçtiğimiz haftalarda Demet Akalın’ ın sunuculuğunda başlamıştı. Demet Akalın programdan ayrıldığını duyurdu. Demet Akalın programdan neden ayrıldı? Demet Akalın’ın yerine gelecek yeni sunucu kim? İşte Gelinim Mutfakta programı ile ilgili bütün detaylar…

Gelinim Mutfakta yarışması takipçileri yarışma hakkında araştırma yapmaya başladılar. Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen yarışma programında yaşanan bu yeni gelişmeler herkesi şoka düşürdü. Demet Akalın’ ın programdan neden ayrıldığı merak ediliyor. Ayrıca gelinim mutfakta yarışmasının yeni sunucusunun kim olacağı ise büyük bir merak konusu. Yarışmaya Demet Akalın yerine kim geldi? Gelinim Mutfakta Programını Artık Hadise Sunacak!

 

Gelinim Mutfakta Yarışmasının Yeni Sunucusu Kim?

Demet Akalın yapmış olduğu açıklama ile programdan ayrıldığını duyurdu. Demet Akalın’ın açıklamasından sonra programı kimin sunacağı büyük merak konusu oldu. Gelinim Mutfakta programını kimin sunacağı hakkında yayın ekibinden henüz bir açıklama gelmedi. Bununla ilgili açıklama geldiği durumda sizlerle paylaşacağız.

Gelinim Mutfakta Programını Artık Hadise Sunacak!

Bir magazin programında Fatih Ürek, Demet Akalın’ın Gelinim Mutfakta yarışmasının sunuculuğunu artık yapmayacağını duyurmuştu. Program sırasında Demet Akalın telefonla bağlanarak “ Ben kuralcı bir insanım, 1 hafta üst üste konser yapıp 3 gün üst üste çalışmak bana ağır gelir. Çünkü başlarken böyle anlaşamadık. Bırakırken beni bırakın Gülben’ i veya Songül’ ü alın diye söyledim. Ayrıca Fatih ‘ i almaları en iyisi olur kimseyi işinde etmek  istemem etmedim de kim istiyor ise buyursun yapsın. Anlaşmamıza uyulmadı. En iyi Fatih yakışır o programa belirtmek isterim.

Gelinim Mutfakta Programını Artık Hadise Sunacak! Ayrıca kaç yaşına geldik kariyerimizde be noktalara geldik böyle bir düzen olamaz iki gün anlaşıp da 3 güne çıkaramazsınız.

Gelinim Mutfakta Programını Artık Hadise sunacak!

Ayrıca kaç yaşına geldik hala neden çirkin söylemler çıkıyor kimse ikili oynamasın. Bana kimse disiplinsiz deme hakkına sahip değil bu şekilde anlaşmadık” diye açıkladı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku