Gelinim Mutfakta Programını Hadise Mi Sunacak? Acun Başını Önüne Eğdi!

Gelinim Mutfakta Programını Hadise

0

Gelinim Mutfakta Programını Hadise ele alıyor. Gelinim  Mutfakta programı sunuculuğunu yapan Demet Akalın programdan ayrıldıktan sonra yeni sunucunun Hadise olduğu ortaya çıktı. Ayrıca gelinim mutfakta programını bu sezon ki bölümü geçtiğimiz haftalarda Demet Akalın’ın sunuculuğu ile başlamıştı. Demet Akalın’ın fazla mesai yapıldığı ve verilen sözlerin tutulmadığını belirterek yapmış olduğu açıklamasından sonra programda artık sunucu olmadığını duyurmuştu. Bu açıklamalarından sonra program takipçileri ve Demet Akalın sevenleri programda farklı bir durum mu gerçekleşti? Sorusu kafalarında yere derken, Demet Akalın’ın yerine programı kimin sunacağını da araştırmaya başladılar.

Gelinim Mutfakta Programını Hadise

Gelinim Mutfakta Programını Hadise

İşte Gelinim Mutfakta ile ilgili yeni detaylar açıklandı. Kanal D ekranlarının Gelinim mutfakta  yarışması hakkında araştırma yapmaya başladılar. Bu süreçte Hadise’nin yarışma programını sunacağı belirtilirken Gelinim Mutfakta programı Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen yarışma programları arasındadır.  Bu programda yaşanan gelişmeler herkesi şoka uğrattı. Gelinim Mutfakta Programını Hadise ile daha farklı olacak.

Gelinim  mutfakta yarışmasının yeni sunucusunun kim olacağı büyük bir merak konusu olurken, gündemde de geniş yer aldı. En çok araştırılan sorulan Demet Akalın’ın yerine kimin geleceğidir. Demet Akalın tarafından yapılan açıklama sonrasında programdan ayrılacağı duyuldu. Ayrıca Demet Akalın’ dan sonra programı kimin sunacağı büyük merak konusu olurken, programın yeni sunucusunun Hadise olduğu da belirtilmektedir. Bununla ilgili henüz net bir açıklama bulunmamaktadır. Net bir açıklama gelmesi durumunda bu durumu sizlerle paylaşacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku