Genç Kadına Orta Yaşlı Bir Adamın Kalbi Nakledildikten Sonra Kadın Birtakım Tuhaf Yan Etkiler ile Karşılaştı

0

Genç Kadına Orta Yaşlı Bir Adamın Kalbi Nakledildi. Kalp nakli olan genç kadına orta yaşlarında olan bir adamın kalbi nakledildi. Bu süreçten sonra ise kadında birtakım farklı yan etkiler görülmeye başladı.

Cecilia-Joy Adamou henüz 22 yaşında genç bir kadın. Şimdiye kadar böbrek nakli, beyin tümörü ameliyatı, kalp nakli gibi çeşitli ameliyatlar geçirmiş.

Genç Kadına Orta Yaşlı Bir Adamın Kalbi

Cecilia’nın hem Tiktok hem de İnstagram üzerinden belli bir kitlesi bulunuyor. Genç kadın yaşadığı deneyimleri takipçileri ile paylaşmaya karar vermiş. Genç Kadına Orta Yaşlı Bir Adamın Kalbi nakledildi.

Genç Kadına Orta Yaşlı Bir Adamın Kalbi

Cecilia’nın kabinde iki tane delik varmış ve ilk kalp ameliyatını da 6 aylıkken geçirmiş.

Fakat tarih 2010 yılını gösterdiğinde Cecilia kalbi ile ilgili sıkıntılar yaşamaya başlamış. Sonrasında ise kalbi aniden durmuş. Kalbi duran Cecilia kalp nakli beklerken yaşam destek ünitesine bağlanmış.

Cecilia ailesini her gün hayatta kalıp kalamayacağı ile ilgili belirsizlikler yaşadığını dile getiriyor. Çoğu zaman ise durumunun ağırlaştığından ve ailesinin kızlarını son kez görmesi için hastaneye çağırıldığından bahsediyor. Genç Kadına Orta Yaşlı Bir Adamın Kalbi nakledilince neler oldu.

Cecilia 2010 yılında geçirdiği 12 saatlik ameliyattan sonra kalbi tekrar duruyor. Yaşam destek ünitesinde üç ay geçirdikten sonra ise böbrekleri iflas ediyor. Bu nedenle de Cecilia’nın annesi kızına bir böbreğini veriyor. Tüm bunlar devam ederken Cecilia’nın beyninde de iki tümör tespit ediliyor fakat bu durum da kısa sürede kontrol altına alınıyor.

Şimdilerde Cecilia oldukça sağlıklı. Ancak vücudunda geçirmiş olduğu ameliyatların izleri hala duruyor. Genç kadın Tiktok’ta durumu ile ilgili farkındalık oluşturmak için çeşitli videolar yayınlıyor.

Cecilia kendisine kalbi nakledilen adamın ailesine bir mektup yazıp mektubuna cevap aldıktan sonra birtakım benzerlikler olduğunu görüyor.

Kalbi nakledilen 45 yaşındaki kişi ile ilgili birtakım bilgiler edinen Cecilia kendisi ile benzerlikleri olduğunu fark ediyor.

Kalbi nakledilen kişinin bir şeyler biriktirmeyi sevdiğini öğrenen Cecilia kendisinin de bir şeyler biriktirdiğini ifade ediyor. Adamın pul biriktirdiğini öğrenen genç kadın kendisi de küçüklüğünde oyuncak bebekler biriktirdiğini ifade ediyor.

Cecilia, kalbinin nasıl attığını dışarıdan bile izleyebiliyor. Bunun sebebinin ise 45 yaşındaki bir adamın kalbinin 11 yaşındaki bir kıza nakledilmesine bağlıyor.

Cecilia sosyal medya hesaplarından insanların donör olmalarının ne kadar önemli olduğu ile ilgili bilgiler paylaşıyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku