Genç Oyuncunun Jakuzi Pozu Gündem Oldu

Oyunculuk kariyerinde canlandırdığı karakter ile hafızalara kazınan genç oyuncunun jakuzili pozları olay oldu.

0 59

Oyunculuk kariyerinde canlandırdığı karakter ile hafızalara kazınan genç oyuncunun jakuzili pozları olay oldu. İlk olarak ‘’Binbir Gece’’ dizisindeki rolü ile tanıdığımız Gizem Güneş Kuzey Yıldızı dizisinde Feride karakterini canlandırmakta. Sosyal medyada aktif olan ünlü oyuncu Gizem Güneş siyah mayosu ile boy gösterdi. ‘’ Yaz bitmemeli’’ diye post paylaşan güzel oyuncu iki farklı fotoğraf paylaştı. Sosyal medya üzerinden binlerce beğeni alan post paylaşımına binlerce kişi yoğun ilgi gösterdi. Genç oyuncu paylaşımlarıyla kısa sürede gündem oldu.

Sevgilisi ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı

Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde de aşk hayatı ile ilgili yaptığı bir yorumla gündeme gelmişti. Muhabirlerin sevgiliniz var mı? Sorusuna karşılık var Allah kahretmesin diyerek cevap veren oyuncu diğer soruları yanıtsız bıraktı. İlk kez özel hayatıyla ilgili yanıt verdiğini söyleyen ünlü oyuncu ilişkisinin yakın zamanda başladığını söyledi. Estetik ile ilgili gelen sorulara karşılık da vücudunun herhangi bir yerinde estetik olmadığını belirten Gizem Güneş estetiğe karşı olmadığını söyledi.

Gizem Güneş Kimdir

25 yaşında olan oyuncu İstanbul doğumlu. Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği Bölümü’ nden mezun olan ünlü oyuncu üniversite okurken aynı zamanda oyunculuk eğitimi almıştır. 12 yaşında ‘’Binbir Gece’’ dizisinde rol almıştır. 4 yıl bale eğitimi gören ünlü oyuncu hem oyunculuk hem de dans alanında eğitimler almıştır. Yabancı dil bilgisine ilgisi olan ünlü oyuncu müzikal oyunculuk eğitimi de almıştır. Ayrıca genç oyuncu ‘Cemre’ karakterine hayat vermesi ile ‘Kanatsız Kuşlar’ dizisinde takip edilen oyunculardan bir tanesiydi. Genç oyuncunun rol aldığı ilk sinema filmi ise Murat Kahramanoğlu’ na ait olan Moya Hitit Yıldızı adlı filmi olmakta.

Küçük yaşından bu zamana kadar ki süreçte oyunculuk alanındaki ilgilerinin peşinden giden Gizem Güneş küçük yaşlarında yeteneğinin keşfedilmesi ve bu alanda kendisine destek olarak yönlendiren ailesinin katkısının büyük olduğunu söyledi. Sosyal olarak boş vakitlerini kitap okuyup kişisel bakımlarına ayıran sanatçı yamaç paraşütü, jumping gibi spor türlerini denemek istediğini belirtti. Negatif enerjiye inanan ünlü oyuncu gergin ortamlardan uzak durduğunu söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.