Gönül Dağı Dizisi Büyük Bir Yeniliğe İmza Atıyor!

Gönül Dağı Dizisi Büyük Bir Yeniliğe

0 72

Gönül Dağı Dizisi Büyük Bir Yeniliğe İmza Atıyor. Bozkır’da bir Anadolu hikayesinin anlatıldığı Geçtiğimiz sezon çok büyük başarılara imza atan TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı Kurban bayramına özel bölüm ile hayranları ile buluşacak. Gönül Dağı Kurban özel bölümünde ünlü isimlerden Zerrin Sümer de rol alacak.

Gönül Dağı Dizisi Büyük Bir Yeniliğe

Sümer dizide bir huzur evinden kaçan Dürdane karakterine hayat verecek başarılı bir performans ile ekranlarda olacak oyuncu hem reyting rekortmeni olan diziyi hem de özel sanat yaşamı ile ilgili bilinmeyenleri aktardı.

Zerrin Sümer Gönül Dağı’nda

Gönül Dağı Dizisi Büyük Bir Yeniliğe

 

Dürdane karakteri şu anlık Gönül Dağı Kurban adlı özel bölümde bulunacak. Fakat dizinin daha sonraki sezonlarında yer alıp almayacağı henüz kesinlik kazanmış değil. Dürdane sevimli tavırları ile çok sevilen bir karakter olarak ekranlara olacak.

Gönül Dağı Dizisi Büyük Bir Yeniliğe Gidiyor

Gönül Dağı’nın ilk bölümünden itibaren çok sevildi. Her bölümü ile reyting rekorları kıran bir yapım oldu. Dizi hakkında ünlü oyuncuya şu soru soruldu. Gönül Dağı bu kadar ilgi neden oldu sorusuna oyuncu şu şekilde yanıt verdi.

Zerrin Sümer’in Dizi Hakkında Verdiği Yanıt

 

Gönül Dağı’nın diğer projelerden farkı ne diye sorusuna, herkesin bir şekilde köy ile alakası bulunur. Köyde içinde yaşamlarını devam ettirmeseler bile pek çok kişinin akrabaları ve arkadaşları ile köy anıları mutlaka vardır. Ben ortaokul senelerinde yaz tatilini dayımın yanında köyde geçirirdim. Ege’nin sahil yakın köyleri içinde nehir olan denize çok yakın ve herkesin birbirini sevdiği aile gibi gördüğü bir yerdi. Gönül Dağı Dizisi Büyük Bir Yeniliğe giderek sektöre bir yenilik getiriyor.

Gönül Dağı dizisinin uzun süredir izleyicilerinin özlediği tıpkı köyüm gibi art niyet olmadan insan ilişkileri ve gerçekte olması gereken akrabalık ilişkisini ortaya sergilemiştir. Sevgi ve saygı ile ilçede yaşayan insanların sanki büyük bir aileymiş gibi olan sıcaklığı herkesi etkiledi. Çoğu kişinin bildiği fakat uzak kaldığı duygular bunlar diye sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.