Gönül Dağı Dizisinden İzleyenlerini Üzen Ayrılık Kararı! Yeni Sezona Eksik Başlıyor

0 228

TRT1’de yayınlanan aile ve aşk türündeki dizi olan Gönül Dağı, yayın hayatına başladığı 17 Ekim 2020 tarihinden itibaren geniş bir izleyici kitlesine sahip oldu. Küçük dünyalarda yaşasalar da büyük hayallere sahip olan Anadolu insanlarının hayatlarından bir kesit sunan Gönül Dağı, 30. Bölümünün ardından sezon finali yapmıştı. Sevenleri büyük bir özlemle yeni sezonunu beklerken dizinin yeni sezona eksik başlayacağı öğrenildi.

Gönül Dağı Dizisinde Yaprak Dökümü

İzleyenlerine hem Anadolu’dan görsel şölenler sunan hem de sıcak bir ortama misafir eden Gönül Dağı, hayallerinin peşinden koşan ve pes etmeyen 3 kuzenin hikâyesini anlatmaktadır. Bu hikâyenin yanı sıra bozkırın sıcakkanlı Anadolu insanlarına da yer verir.

Çocukluk aşkı Dilek ile tekrar buluşma hayali kuran Taner’in kuzenleriyle yaptığı icatlar, düğünler, gelenekler, hayaller uğruna verilen mücadeleler 30 bölüm boyunca izleyicileriyle buluşmuştur. Kısacası Gönül Dağı, izleyenlerini anlatılan hikâyelerde yaşatan, sevindiren ve gönülden bağ kurduran bir dizidir.

Gönül Dağı Yeni Sezona Eksik Başlıyor 

TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi, 31. Bölümü ile yeni sezona başlayacak ve izleyicileriyle kavuşacaktır. Ancak ekrana gelecek olan yeni sezonda önemli bir ayrılık kararı verildi. Dizide Serdar karakteri olarak yer alan Utku Ateş, dizinin ilk sezonu biter bitmez Show TV’de yalnızca 8 bölüm yayınlanan Cam Tavanlar dizisinde yer aldı.

Gönül Dağı dizisinde Elif karakteri ile hikayesi yarım kalan Serdar karakterinin de Utku Ateş’in bu kısa süren dizi macerasının ardından dönüp dönmeyeceği bilinmiyordu. Ancak TRT1, dizinin yeni sezonunda Utku Ateş’in yer almayacağını açıkladı. Elif karakterinin hikayesi devam etse de yeni sezonda Serdar karakteri yer almayacak. Dolayısıyla Gönül Dağı, yeni sezona hayranlarını üzerek eksik başlayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.