Gönül Dağı’nın Taner’i Berk Atan Gönlünü Kaptırdı

Berk Atan Gönlünü Kaptırdı

0

Berk Atan Gönlünü Kaptırdı Ünlü ve yakışıklı oyuncu Berk Atan TRT 1’de yayınlanan Gönül Dağı dizisinde harika ve başarılı bir sezon geçirmişti.

Berk Atan Gönlünü Kaptırdı

Dilek karakterini canlandıran Gülsim Ali İlhan ile Taner karakterine hayat veren Berk Atan güzel ve heyecanlı bir sezon finali yaşattılar. İki ünlü ve başarılı oyuncu da bu dizi ile eğlenceli ve güzel bir sezon geçirmiş olduklarını dile getirdiler.

Ünlü Oyuncunun Berk Atan’ın Aşk Hayatındaki Şanslı Güzel

Berk Atan, kariyer hayatı ile şanslı bir fırsat yakaladı ve yeteneğini TRT1’de yayınlanan Gönül Dağı dizisi ile en iyi şekillendirdi. Ünlü ve yakışıklı oyuncu ü, dizinin 30. sezon final bölümü ile dizi biter bitmez tatil için yola çıktı. Gönül Dağı dizisi, Eylül ayına kadar çekimlere başlamayacak  bu sayede Berk Atan çekimlere dek tatiline devam edecek. Berk Atan Gönlünü Kaptırdı gündeme bomba gibi düştü.

Tatile gittiği yerlerde objektiflere yakalanan ünlü oyuncu tatil hayatı ile şimdiden çok konuşulmaya başladı. Berk Atan’ın yakalandığı güzel ile herkesi çok şaşırttı. Ünlü oyuncu, henüz bu görüntüler ile alakalı pek bir açıklamada bulunmadı. Ama fotoğraflarından ise oldukça memnun görünüyor.

Ünlü Oyuncu ile Alakalı Olan Aşk İddiaları

Berk Atan’ın sevgilisi ise magazin gündeminde bilinen ve tanınan bir isim çıktı. Sosyal medyada fenomen olan isimlerden Selin Yağcıoğlu ile tatil görüntüleri gündeme gelen Berk Atan hayatından gayet memnun görünüyor.

Berk Atan Gönlünü Kaptırdı

Selin Yağcıoğlu ile Berk Atan’ın aşk yaşadığı hakkında magazin basınında iddialar atılmıştı. Bu tatil görüntüleri ile de bu ortaya atılan iddialar birbirini destekliyor. Selin Yağcıoğlu’nun daha önceki zamanlarda Özcan Deniz ile birlikte aşk yaşadığı hakkında gündeme gelmişti.  İkilinin arasının da oldukça iyi olduğu da gündemde oldukça yer ediniyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku