Gözü kararmış adam uçaktan atladı! Bir anda uçaktan atlaması ile herkes şok oldu…

Gözü kararmış adam uçaktan atladı! Bir anda uçaktan atlaması ile herkes şok oldu...

0

Gözü kararmış adam uçaktan atladı! Bir anda uçaktan atlaması ile herkes şok oldu…

Ülkemizde ve dünyada hayrete düşüren ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Amerika’ da bir yolcu uçak kalkacağı sırada uçaktan atlayarak yaralandı. Uçakta bulunan yolcuların müdahalesi fayda vermedi hatta bir yolcuyu da kolundan ısırdı. Amerika’da uçağa yerleşmiş ve uçağın kalkışına dakikalar kala bir yolcunun uçağın kapısını açmaya çalışırken bir yolcunun da onu atlamadan önce durdurmaya çalışması sonrasında uçağın kapısını açarak atladı ve atlarken diğer yolcuyu da kolundan ısırdı.

Amerika’da Kuzey Koreline eyaletinde uluslararası bir havaalanında ilginç durum yaşandı. Malezya vatandaşı olduğu anlaşılan Tun Lon Sein isimli Malezyalı yolcu Amerika’da Airlines uçağının havalanması çok az bir süre kala bir anda yerinden kalkarak uçağın kapısını açmaya çalıştı, uçaktaki yolcular arasında durumu fark edenler adamı durdurmaya çalıştılar ancak kendisini durdurmaya çalışan bir yolcunun da kolundan ısırarak durumdan sıyrıldı ve hemen ardına yeni bir kapıya yönelerek kapıyı açmayı başardı. Kapıyı açmaya başardıktan sonra hareket halindeyken kendisini bir anda uçaktan attı.

Olayın ardından uçak güvenlik kontrollerini tekrardan yaparak rötarlı bir şekilde kalktı. Amerika’nın Kuzey Karolina eyaletinde gerçekleşen bu durum sonrasında uçaktaki yolcular şoka uğradılar. Malezya vatandaşı olduğu anlaşılan yolcunun Amerikan Airlines uçağının havalanmasına çok az bir süre kala uçağın kapısını açarak kendisini attı.

Bu süreç öncesinde durumu fark eden yolcuların onu tutmaya çalışması sonrasında bir yolcunun da kolundan ısırdı. Sonrasında ise kapıya yönelerek hareket halindeki uçağı içinden kendini attı. Uçakta bütün güvenlik önlemleri tekrardan alındı ve uçak harekete geçti ister istemez böyle durumlarda yolcularda da bir tedirginlik oluyor. Bu tür aksaklıklarda sakin olup kurallara uymak yerinde bir davranış olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku