Gülben Ergen ”Burası Er Meydanı” Açıklaması

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri sponsorluğunda gerçekleşen konserde sahnede ünlü sanatçı Gülben Ergen bulunmaktaydı.

0

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri sponsorluğunda gerçekleşen konserde sahnede ünlü sanatçı Gülben Ergen bulunmaktaydı. Poll Production’ un organize ettiği konser Demirören Medya Grubu sponsorluğunda düzenlenmiştir. Sahnede doğayı korumaya yönelik farkındalık yaratmaya çalışan Gülben Ergen yeşili koruyalım sloganı ile sahneye çıktı. Özel olarak hazırlanan konseptte botanik bir ambians varken sanatçının sahneye ağaçlar içinde çıkması izleyicilerden tam not aldı.

Gülben Ergen Raisa Vanessa imzalı elbisesi ile göz doldurdu

Giyim hususunda ünlü sanatçının yaptığı stil değişikliği de konser de dikkatleri üzerine çeken bir diğer ayrıntı idi. Raisa Vanessa imzalı elbisesi ile göz kamaştıran Ergen konsere aylar öncesinden planlamalar yaparak katıldı. Konsere binlerce kişi rağbet etti. Gerek giyim kuşamı gerekse duyarlığı ile sanatçının dinleyicileri mest ettiğini söyleyebiliriz. En sevilen şarkıları repertuarına ekleyen ünlü sanatçı binlerce hayranı ile birlikte şarkılarını seslendirdi.

Mustafa Sandal’ da Ergen’ e eşlik etti

Konserde birde dinleyicilerine sürpriz yapan ünlü sanatçı sahneye Mustafa Sandal’ ı davet etti.  Konserin ikinci yarısında harika bir düet yapan ikili şarkılarıyla dinleyicileri mest etti. Sahnede ikili Şıkır Şıkır adlı şarkıyı seslendirdi. İkinci yarıda elbise değişikliği yapan ünlü sanatçı bu kez de Gülşah Saraçoğlu’ nun tasarladığı elbiseyi giydi.

Seyircisine jest

Sahnesi ile dinleyicilerine jest yapan Ergen birde sahneye kendini dinlemeye gelen yaşlı teyzeyi sahneye alarak ‘’Haberi Olsun’’ adlı parçayı dinleyicisi ile seslendirdi. Renkli anların yaşandığı sahnede adeta enerji coşkusu yaşandı. Kuruçeşme’ de sahne alan ünlü sanatçı basın mensuplarının da sorularını yanıtladı.

Gülben Ergen
Gülben Ergen

Kendi adına çok fazla çalıştığını söyleyen Ergen orkestrasını yenileyip, kostümlerine kadar çok fazla incelediğini ve dekorda dahil olmak üzere her bir ayrıntıyı sık eleyip ince dokuyup konsere tam anlamıyla hazır olduğunu belirtti. Ayrıca konserlerin önemli olduğunu vurgulayan sanatçı Açık hava konserlerinin değerli olduğu seyircisinin de ayrı bir yeri olduğunu her zaman için konserlere gereken önemi ve özenin gösterilmesi gerektiğini vurguladı. Konser alanı ile ilgili yorumlamasına devam eden ünlü sanatçı burası er meydanı dedi.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Banu Alkan’ Şok Suçlama-75 Bin TL Tazminat adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku