Gülben Ergen’den Üzücü Haber

Gülben Ergen'den Üzücü Haber...

0

Gülben Ergen’den Üzücü Haber…

Ünlü sanatçı Gülben Ergen sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı açıklamada ikinci kez koronavirüs’e yakalandığını söyledi. Gülben Ergen durumunun iyi olduğunu belirtti.

Ünlü sanatçı Gülben Ergen, Takipçilerine, ikinci kez koronavirüs’e yakalandığını açıkladı. Gülben Ergen, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile virüse tekrar yakalandığını herkese duyurdu.

Gülben Ergen, “Coronavirüs oldum. Vakti ve sıram gelince de iki kez aşımı oldum. Sonra bir daha test yaptırmadım. Antikoruma baktırmadım. Üç oğlum yakında yüz yüze eğitime başlayacak. Sağlık sektöründe emek veren herkese olan sevgim saygım anlayışım ve minnetim sonsuz” ifadelerine yer verdi.

Koronavirüs’ün çok ağır semptomlarına maruz kalmayan Gülben Ergen, daha önce yaptığı bir açıklamada, “Tüm dünyanın yaşadığı bir sınav bu, sadece bizim değil ki… hep beraber belirsizliği teslimiyetle aşacağız ve girdiğimiz gibi çıkmayacağız bu günlerden… Ben kendi adıma, tüm zorlukların ardından doğan güneşi çok iyi tanırım” ifadelerini kullanmıştı.

Öte yandan da Ezgi Mola ve Enis Arıkan önceki günlerde koronavirüs’e yakalandığını herkese açıklamıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku