Güldür Güldür Show’un Mehtap’ı Meltem Yılmazkaya’nın Son Hali! Yeni İmajı Çok Beğenildi…

Güldür Güldür Show'un Mehtap'ı Meltem Yılmazkaya'nın Son Hali! Yeni İmajı Çok Beğenildi...

0

Güldür Güldür Show’un Mehtap’ı Meltem Yılmazkaya’nın Son Hali! Yeni İmajı Çok Beğenildi…

Güldür Güldür Show‘un Mehtap’ı Meltem Yılmazkaya’nın Son Hali! Yeni İmajı Çok Beğenildi…  Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür adlı eğlence programında Mehtap karakterini canlandıran Meltem Yılmazkaya, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti.

İmajını değiştiren ünlü oyuncu, son halini sosyal medya hesabında paylaşarak takipçilerinin beğenisine sundu. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısının çok büyük ilgi gösterdiği paylaşımda Yılmazkaya için “Çok güzel olmuşsunuz”, “Güzele ne yakışmaz ki” gibisinden yorumları yapıldı. Meltem Yılmazkaya’nın yeni tarzı haberimizin devamında…

Komedi programının sezon finali yapmasının ardından tatile çıkan oyuncu, bu süreçte yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla herkes tarafından çok konuşuldu.

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Meltem Yılmazkaya, son olarak yeni tarzını Instagram hesabında paylaşarak takipçilerinin beğenisine sundu. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısının yoğun ilgi gösterdiği bu paylaşım, kısa süre içinde binlerce yorum ve binlerce beğeni aldı.

Öte yandan da Meltem Yılmazkaya, paylaşımının altına düşmüş olduğu bir notla ise çok dikkat çekti. Ünlü oyuncu, paylaşımının altına şu notu ekledi: “düşe kalka yana döne ağlaya zırlaya koşa yürüye döne dura güle oynaya… Her şey şimdi biraz zıt biraz ikilem… Nerede kalmıştık?”

Meltem Yılmazkaya’dan Mayolu Paylaşım
Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarıyla dikkat çeken Meltem Yılmazkaya, geçen haftalarda ise mayolu  bir pozunu yayınlamış ve de uzun süre gündem olmuştu. Denize girmek için halk plajını tercih eden güzel oyuncu, desenli yeşil mayosu ile verdiği bir pozu sosyal medya hesabında paylaşmıştı.

İşte Paylaşmış Olduğu Poz;

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku