Gülse Birsel’ den Beklenen Bomba Proje Haberi Sonunda Geldi

0 54

Birçok projeye imza atan ve hatta kendi yazdığı projeler rol alan sevgili oyuncu Gülse Birsel, sosyal medya hesabından fotoğrafıyla beraber yeni bir proje üzerinde çalıştığı haberini verdi. Uzun zamandır sevenlerinden istek alan hatta neredeyse baskı gören Birsel, İnstagram hesabından çalışırken ki fotoğrafını paylaşarak boş durmadığını ve yeni bir proje üzerinde çalıştığını haber verdi.

Birçok Projede İmzası Var

Hayranları tarafından müjdeli haberi beklenen Gülse Birsel şu ana kadar birçok projeye imza atarak başarısını ortaya koydu. Özellikle Avrupa Yakası ve Yalan Dünya isimli senaryoları oldukça sevilen ve dikkat çeken Birsel, genellikle komedi yazarak farkını da ortaya koydu. Yine iddialı bir paylaşım yaparak boş durmadığını ve yeni bir komedi yazdığını da hayranlarına açıkladı. Bu müjdeye sevinen hayranlarına şöyle seslendi :

” Beni yolda görüp durduruyorsunuz ve her fırsatta soruyorsunuz. Merak etmeyin boş durmuyorum. Yeni bir komedi yazıyorum. Dijitale dizisi olacak. ”

İçeriği Merak Uyandıran Proje

Önceki zamanlarda Star TV de yayına çıkan, ama sonra Puhu TV ve TV8 de yayına devam eden Jet Sosyete dizisinin senaryosunu da yazan Gülse Birsel, açıklamasını yaptığı yeni projesinin içeriğinden bahsetmedi. Sadece çalışma üzerinde olduğunu söyleyerek bekleyenlerin merakını dindirdi. Bu sebeple bu yeni dijitale komedi projesinin içeriği oldukça merak ediliyor ve heyecanla bekleniyor.

İzleyenlerine Sabrı Tavsiye Etti

Gülse Birsel sadece dizi değil, Aile Arasında adındaki sinema filmi ile de başarısını gösterdi. Son projesinin daha tamamlanmadığını, sevenlerine izlemeleri için daha vaktin var olduğunu söyledi. Ayrıca kendisinden heyecanla proje beklediğini her fırsatta dile getiren severlerine gerçekten çalıştığını attığı resimle de göstermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.