Güvenlik Görevlisi Köpeğin Üzerine 1 Demlik Kaynar Su Döktü!

Güvenlik Görevlisi Köpeğin Üzerine Kaynar Su Döktü!

0

Güvenlik Görevlisi Köpeğin Üzerine Kaynar Su Döktü!

Adana’nın Çukurova ilçesinde bulunan Esentepe Mahallesi’ndeki bir sitede oturan vatandaşlar, sokakta besledikleri sahipsiz bir köpeği, 22 Ağustos tarihinde yaralı halde buldu. Vatandaşlar, yanık yarası bulunan bu köpeği bir veteriner hekime götürdü.

Güvenlik Görevlisi Köpeğin Üzerine Kaynar Su Döktü

Veteriner tarafından Tedaviye alınan köpeğin üzerine kaynar su döküldüğü belirlendi. Sitede oturan bazı kişiler, olayı güvenlik görevlisi olan M.E.K. isimli şahsın gerçekleştirdiğini ileri sürdü.

Bu nedenler güvenlik kamerası görüntülerini izleyen site yönetimi, görevlinin kulübede çaydanlıkta kaynattığı suyu, sokakta yatan o köpeğin üzerine döktüğünü, hayvanın da büyük bir acıyla kaçtığını fark etti.

Site yönetimi, M.E.K. isimli şahsın iş akdini feshetti.

Olaya tepki gösteren tüm hayvanseverler, M.E.K. isimli şahıstan şikayetçi oldu. Köpeğin tedavisinin ise hala devam ettiği belirtildi.

Polis Tarafından Adliye’ye Sevkedildi

M.E.K., İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği ekipleri tarafından evinde gözaltına alındı.

Emniyete getirilen M.E.K. isimli şahıs,  buradaki işlemlerin hemen ardından adliye’ye sevk edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku