Güzel Şarkıcı Ebru Polat Günlük Kazandığı Miktar Olay Oldu!

Güzel şarkıcı Ebru Polat Günlük Kazandığı Miktar

0

Güzel şarkıcı Ebru Polat Günlük Kazandığı Miktar

Güzel şarkıcı Ebru Polat Günlük Kazandığı Miktar ; Ünlü şarkıcı Ebru Polat, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olarak kendi markası ile alakalı konuştu.

 

Ebru Polat yayında ise günlük olarak kazandığı miktarı açıkladı. Ünlü şarkıcı bir günde 40 bin TL kazandığını itiraf etti.

Son dönemler içerisinde kendi markasını oluşturan ünlülerin içerisine katılan şarkıcı Ebru Polat’ta, şampuan satışı yaparak paraya para demiyor.

Bir günde ise toplamda 2000 civarı kadar şampuan satan Ebru Polat’ın ise gün içerisinde kazandığı miktar herkesin dudağına uçuklattı.

Güzel şarkıcı Ebru Polat Günlük Kazandığı Miktar ülke gündemine oturdu.

Bir günde 40.000 TL ciro

İÇERİK

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, “benim kurmuş olduğum kozmetik markam, en çok satan markalar olarak yerini aldı. Bunun sebebi ise her zaman organik ürün kullanmamız oldu.

Sedef tedavisinden egzama  tedavisine kadar pek çok ürün satışı bizler de mevcut” ifadelerini kullandı.

Güzel şarkıcı Ebru Polat Günlük Kazandığı Miktar

Ünlü şarkıcının 2021 yazı için Muğla’nın Bodrum ilçesinde kiralamış olduğu villanın fiyatını duyanlar da şok olmuştu. Ünlü şarkıcının kiraladığı villanın fiyatı ise aylık olarak 100 bin TL’ye civarını buluyor. Yapmış olduğu bir röportajda ise İstanbul’da ev almayı sevmediğini belirten ünlü sanatçı, Bodrum’da ise ev kiralamayı tercih ettiğini açıkladı. Yazlığa ise o kadar yatırım yapamayacağını da ifadeleri arasına ekledi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku