Hadise Yeni İmajı İle Olay Yarattı

0

Hadise Yeni İmajı ile son zamanlarda magazin dünyasında çok konuşuluyor. Her sezon Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye isimli müzik yarışmasında çok sayıda ünlü isim jüri koltuğunda oturuyor. Bu ünlü isimler arasında yer alan Hadise’de her dönemde O Ses Türkiye’de jüri olarak puan veriyor. Bu sene de yayınlanacak olan O Ses Türkiye’de jüri koltuğunda oturacak olan Hadise yeni imajıyla olay yarattı. Hadise O Ses Türkiye Rap için yeni bir imaja büründü. Yeni saç trendi ile olay olan Hadise çok sayıda beğeni aldı.

O Ses Türkiye Rap’e Hadise Yeni İmajı

O Ses Türkiye Rap’in jüri üyeleri arasında yer alan Hadise yenilediği saç stili ile çektiği fotoğraf paylaşımıyla dikkatleri bir anda üzerine çekti. Yeni yarışma programı için imajında yeniliğe ve değişikliğe giden Hadise Yeni İmajı ile sosyal medya platformu ve magazin basınında gündem yarattı. O Ses Türkiye Rap yarışması için imaj yenileyen Hadise güzelliği ile dikkat çekti. Bu sezonda Exxen kanalında ekrana gelecek olan O Ses Türkiye Rap’in jüri üyelerinden olan Hadise, çok sayıda eleştiri ve beğeni aldı.

Exxen’de O Ses Türkiye Rap

Hadise Yeni İmajı

Bu sene exxen üzerinden yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap’te Eypio, Murda ve Mero ile birlikte jüri koltuğunda yer alacak olan ünlü şarkıcı Hadise, rap müzik ile senin ne ilgin var, bu kararı nasıl aldın tarzında ki eleştirilere kişisel olarak kullandığı İnstagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bir video ve o videonun içeriğinde yer alan hiphop kültürüne çok yakın olan şarkısı Biz Buradayız ile yanıt verdi.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Hadise Yeni İmajı ile birlikte saç tasarımıyla da göz doldurdu. Yaptığı harika paylaşımlarla gözleri kamaştıran Hadise en son siyah mini deri elbisesi ve farklı saç modeli ile sevenlerinden tam not alarak dikkat çekti. Exxen üzerinden yayınlanacak olan ve izleyici ile buluşmaya hazırlana O Ses Türkiye Rap için imaj yenileyen Hadise’ye tam anlamıyla rekor bir beğeni yağdı. Sarı kısa saçları ve siyah mini deri elbisesi ile fotoğraf paylaşan Hadise magazin gündeminde ki yerini korumuş oldu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku