Hafızalara Kazınan Bir Hikâye Siyah Beyaz Aşk Dizisi 

0

 

Geçtiğimiz yıllarda 2017 senesinde yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisi konusu ve içerik bakımından farklı olarak ekranlara gelse de istenilen reyting potansiyelini yakalayamadığından final yapmak zorunda kalmıştı. Yapımını Productions tarafından hazırlanmış olan bu projenin başrollerini güzel ve başarılı oyuncu Birce Akalay yer alırken partneri ise karizmatik oyuncu İbrahim Çelikkol idi.

Dram ve Aşk Duyguların Vücut Bulduğu Dizi

Siyah beyaz aşk

Kanal D’nin yapımlarından olan ve senarist koltuğundaki iki isimin, Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un üstlendiği bu proje üzerinden yıllar geçse de hala beğenilerek konuşuluyor. Dram ve aşk faktörlerinin tam anlamıyla yaşandığı ve izleyicilere geçirilen bu doğal duygular dizinin izlerinin var olduğu hala gösterir. Yönetmenliğini Yasin Uslu’nun yaptığı Siyah Beyaz Aşk dizisi yayınlandığı dönemde reytinglerin düşük gelmesi sebebiyle erken final yapmak zorunda kaldı.

Siyah Beyaz Aşk İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay Uyumu

Başrolleri paylaşan ikilinin uyumu dizinin ekranlarda olduğu dönemde beğenilmiş ve çift birbirine çok yakıştırılmıştı. Ekranlarda yakalanan bu uyum geçte olsa fark edilmiş, dizi yayından kalktıktan sonra da izleyenleri devam etmişti.

Güzel oyuncu Birce Akalay’ ın doktor mesleği ve Aslı karakteriyle canlandırdığı bu rol üzerine çok yakışmıştı. Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol ise geçmişinde birçok yara alan ve sevmeyi unuttuğu sırada kendini Aslı’ya âşık bulur. İçinden çıkılmayacak bir aşk öyküsü haline gelen bu dizide Aslı’ya ya öldürmesi ya da ağzını kapaması için ikna etmesi gerekiyordu.

Gördüğü olay üzerine Aslı’ya kıyamadığından onu sevdikleriyle tehdit ederek evlenmeye zorladı. Başlarda sert kurallarla oluşturulan ve nefretten başka duygu güdülmeyen bu ikili arasında büyük bir aşk doğdu. Bu tutuklu aşkın izlerini ise ilerleyen bölümlerde görmek daha mümkündür.

Aşk Hikâyesi Yarım Kaldı

Dizinin ekranlara erken vedası izleyenler tarafından haksızlık olarak algılansa da gerekli izlenme olmadığı için erken veda etmek zorunda kaldı. Yarım kalan aşk ise izleyicilerin hala dizi hakkında yorum yapmasına yol açıyor. Sosyal medya da yayınlanan bazı bölümler ve kısa videolar altına yapılan yorumlar ise dizinin tekrar başlaması üzerine yapılmış yorumlardan ibarettir.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku