Halit Ergenç’in eski eşini görenler şok oldu! Halit Ergenç’in eski eşi de ünlü bir oyuncu çıktı…

Halit Ergenç'in eski eşini görenler şok oldu! Halit Ergenç'in eski eşi de ünlü bir oyuncu çıktı...

0 4.444

Halit Ergenç’in eski eşini görenler şok oldu! Halit Ergenç’in eski eşi de ünlü bir oyuncu çıktı…

Halit Ergenç’in eski eşinin de oyuncu olduğunu duyanlar hayrete düştü. Halit Ergenç şu anda güzel oyuncu Bergüzar Korel ile evliliğini sürdürürken Halit Ergenç’in özel hayatı ile ilgili birçok konuda merak edilip araştırılıyor. Bu süreçte ilk evliliğini 2007 yılında yaptığı ortaya çıktı ve hakkında yapılan araştırmalar neticesinde ise Halit Ergenç’in eski eşini öğrenen herkes şaşkına düştü.

 

Halit Ergenç’in ilk evliliğindeki detaylar ortaya çıktı ve Halit Ergenç’in boşanmış olduğu ilk eşi de tanınmış bir oyuncu. Halit Ergenç şuan Bergüzar Koler ile mutlu bir evliliği devam ettirirken 3 çocukları dünyaya gelmiş durumda. Halit Ergenç’in 2007 yılında yapmış olduğu ilk evliliğindeki eşini öğrenen herkes şaşkına düştü ve şaşkınlığını gizleyemediler. Halit Ergenç’in eski eşi Seksenler ve Arka Sokaklar dizisinde rol alan bir oyuncu olduğu öğrenildi. Ayrıca Halit Ergenç’in ilk eşinden neden ayrıldığı ise büyük bir merak konusu…

Halit Ergenç’in eski eşinin bir röportajında evliliğe dair yaptığı açıklamalarla büyük dikkat çekmiştir.

Halit Ergenç’in 2007 yılında evlenmiş oldu ilk eşi Gizem Soysal ayrıca Halit Ergenç’in o zaman yapmış olduğu röportaj da çok mutlu bir çift olduklarını Eylül ayında tanıştıklarını ve Haziran ayında ise evlilik yapacaklarını açıklamış ardı. Çok aşık olduğunu anlatan genç çift neden ayrılık kararı aldı kimse anlamadı. Halit Ergenç’in eski eşi ayrılık için şu açıklamayı yaptı. Evlilikleri için daha 1 yıllık süreç dolmadan Halit Ergenç’in hayatında kötü giden şeyler yaşandı.

Halit Ergenç’in özellikle babasını kaybettikten sonra mutsuzluk, ölüm, depresyon ve yeğeninin intiharı ile birlikte Halit Ergenç’in yıkıldığını ve depresyona girdiğini açıkladı. Halit Ergenç’ e destek olmaya çalıştığını fakat bu süreçte kesinlikle destek olamadığını belirtirken çok zor günler geçirdiğini de açıklıyor.

Halit Ergenç’in eşini çok sevdiğini nazar değmemesi için dua ettiğini belirtirken, bütün bu mutluluğun yavaş yavaş sönmeye başladığını belirtti geçmişi ile kavgası olduğunu ve içinde yaşadığı bu kavgada en çok yakınlarına ve sevdiklerine zarar verdiğini en çoksa kendisine zarar verdiğini açıkladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.