Halit Özgür Sarı Yeni Diziyle Mi Anlaştı?

0

 

Halit Özgür Sarı Yeni Diziyle Mi Anlaştı ATV kanalında yayınlanan Kardeşim dizisi birçok kişiyi ekranlara kilitlemektedir. Yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturmaktadır. Senaryosunu ise Gül Abus Semerci üstlenmektedir. Kardeşlerim dizisi yürek buran konusu ile birçok izleyeni erkan başına taşımaktadır. İkinci sezonu ile büyük ilgi gören dizi oyuncu kadrosu ile de göz doldurmaktadır. Başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Bilal Yiğit Koçak'ın rol aldığı dizi her cumartesi ATV ekranlarında yayınlanmaktadır. Biz ise haberimizde Halit Özgür Sarı’dan bahsedeceğiz. Halit Özgür Sarı 4 Ekim 1993 yılında dünyaya geldi. 27 yaşında olan başarılı oyuncu çok fazla yapımda yer almasa da başarılı performansı ile göz dolduruyor. En çok sorulan sorular arasında Halit Özgür Sarı’nın sevgilisi var mı Sevenleri başarılı oyuncunun sevgilisi olup olmadığı merak etmektedirler. Masumiyet dizisinde rol alan İlayda Alişan ile aşk yaşasan başarılı oyuncu magazin gündemine bomba gibi düştü. Dizideki rolüyle birçok kişinin gönlünü çalan başarılı ve yakışıklı oyuncu ilerleyen günlerde başka dizilerde de başarı olacağı düşünülmektedir. ATV ekranlarındaki Kardeşlerim dizisinde öleceği merak konusu olan oyuncun durumu iyi olacak mı Halit Özgür Sarı başarılı performansıyla seyircileri ekrana bağlıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisinde rol almıştır. İlk kez kameralar karşısına Diriliş Ertuğrul diziyle geçmiştir. Bu dizide de aynı başarıyı yakalayan başarılı oyuncu herkesi koruttu. Dizide Kadir rolüyle gördüğümüz yakışıklı oyuncu dizide trafik kazası geçirmiştir. Sevenleri başarılı oyuncunun diziden ayrılıp ayrılmayacaklarını merakla beklemektedir. Dizide Ömer abisi Ömer’i “Abim kaza geçirmiş” sözüyle sevenlerini üzdü. Dizinin haftaya çıkacak bölümü büyük merak konusu oldu. Fragmanında “Başımız sağ olsun” denmesi izleyenleri daha da meraklandırdı. Seyircilerin merakla beklediği dizi haftaya cumartesi büyük bir ilgiyle beklenmektedir. Başarılı oyuncu dizideki yerini kaybedecek mi soruları merak konusu oldu. Öldüğü düşünülen oyuncu bir mucize olarak dizeye devam edebilecek mi Sevilen oyuncu Halit Özgür Sarı sosyal medya da büyük ilgi görüyor. Sevenlerini dizide trafik kazası geçirdiği için üzen yakışıklı oyuncunun öldüğü merak konusu oldu. Dizinin yayınlanan son bölümünde kaza geçirmesi üzerine diziden ayrılacağı yeni dizi ile anlaştığı iddiaları yapıldı. Fakat herhangi bir yeni dizi anlaşması açıklaması gelmedi.

ATV kanalında yayınlanan Kardeşim dizisi birçok kişiyi ekranlara kilitlemektedir. Yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturmaktadır. Senaryosunu ise Gül Abus Semerci üstlenmektedir. Kardeşlerim dizisi yürek buran konusu ile birçok izleyeni erkan başına taşımaktadır. İkinci sezonu ile büyük ilgi gören dizi oyuncu kadrosu ile de göz doldurmaktadır. Başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Bilal Yiğit Koçak’ın rol aldığı dizi her cumartesi ATV ekranlarında yayınlanmaktadır. Biz ise haberimizde Halit Özgür Sarı’dan bahsedeceğiz.

Halit Özgür Sarı Yeni Diziyle Mi Anlaştı?

Halit Özgür Sarı 4 Ekim 1993 yılında dünyaya geldi. 27 yaşında olan başarılı oyuncu çok fazla yapımda yer almasa da başarılı performansı ile göz dolduruyor. En çok sorulan sorular arasında Halit Özgür Sarı’nın sevgilisi var mı? Sevenleri başarılı oyuncunun sevgilisi olup olmadığı merak etmektedirler. Masumiyet dizisinde rol alan İlayda Alişan ile aşk yaşasan başarılı oyuncu magazin gündemine bomba gibi düştü. Dizideki rolüyle birçok kişinin gönlünü çalan başarılı ve yakışıklı oyuncu ilerleyen günlerde başka dizilerde de başarı olacağı düşünülmektedir. ATV ekranlarındaki Kardeşlerim dizisinde öleceği merak konusu olan oyuncun durumu iyi olacak mı?

Halit Özgür Sarı Yeni Diziyle Mi Anlaştı

Halit Özgür Sarı başarılı performansıyla seyircileri ekrana bağlıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisinde rol almıştır. İlk kez kameralar karşısına Diriliş: Ertuğrul diziyle geçmiştir. Bu dizide de aynı başarıyı yakalayan başarılı oyuncu herkesi koruttu. Dizide Kadir rolüyle gördüğümüz yakışıklı oyuncu dizide trafik kazası geçirmiştir. Sevenleri başarılı oyuncunun diziden ayrılıp ayrılmayacaklarını merakla beklemektedir. Dizide Ömer abisi Ömer’i “Abim kaza geçirmiş” sözüyle sevenlerini üzdü. Dizinin haftaya çıkacak bölümü büyük merak konusu oldu. Fragmanında “Başımız sağ olsun” denmesi izleyenleri daha da meraklandırdı.

Halit Özgür Sarı Yeni Diziyle Mi Anlaştı

Seyircilerin merakla beklediği dizi haftaya cumartesi büyük bir ilgiyle beklenmektedir. Başarılı oyuncu dizideki yerini kaybedecek mi soruları merak konusu oldu. Öldüğü düşünülen oyuncu bir mucize olarak dizeye devam edebilecek mi? Sevilen oyuncu Halit Özgür Sarı sosyal medya da büyük ilgi görüyor. Sevenlerini dizide trafik kazası geçirdiği için üzen yakışıklı oyuncunun öldüğü merak konusu oldu. Dizinin yayınlanan son bölümünde kaza geçirmesi üzerine diziden ayrılacağı yeni dizi ile anlaştığı iddiaları yapıldı. Fakat herhangi bir yeni dizi anlaşması açıklaması gelmedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku