Halkbank 6 Ay Ödemesiz ve Faizsiz 100 Bin Türk Lirası Veriyor

Halkbank 6 Ay Ödemesiz ve Faizsiz

0 513

Halkbank 6 Ay Ödemesiz ve Faizsiz ; Halkbank altı ay boyunca ödemesiz süreçle 100 bin Türk lirasına kadar kredi  imkanı vereceğini açıkladı! Altı ay boyunca hiçbir durumda vatandaşlar geri ödeme oluşturmadan 100 bin Türk lirası çekebilecekler.

Pandemi şartları boyunca devam ettirdiği bu kredi fırsatıyla kamu bankası, vatandaşlara destek vermeye devam ediyor! Kredinin ayrıntıları ise haberimizde yer almakta.

Halkbank 6 Ay Ödemesiz ve Faizsiz

Halkbank pandemi başından bu yana vatandaşlarının yanında olduğunu belli etmişti. Düşük faizli ve altı ay ödemesiz temel yardım kredileri vermişti. Bu kredilerinin yanında  taşıt kredisi ve uygun faizli şekilde konut kredisi yardımı da vermişti. Şuan ise vatandaşlarına yeni bir imkan sunuyor! Halkbank’tan altı ay ödeme yapmadan  vatandaşlar 100 bin TL’ye kadar kredi desteği alabilecekler. Şartlar ise belirlendi. Hemen başvurunuzu yapın!

 

Halkbank 6 Ay Ödemesiz Ve Faizsiz Altı Ay Ertelemeli 100 Bin Türk Lirası

 

Halkbank çiftçi, esnafın yanında olup sadece pandemi döneminde  değil her ihtiyaçları olduğu zaman durmuştur. Kamu bankası şuanda kadın girişimci olan vatandaşlara özel bir kredi imkanı sunuyor. Faizi olmayan ve altı ay boyunca ödemesiz 100 bin TL’ye kadar kredi imkanı vereceğini açıkladı. Halkbank 6 Ay Ödemesiz ve Faizsiz ; Kadın girişimcilere destek olan bankanın bu fırsatına ise oldukça çok başvuru geldi. İşte yapılan kampanyanın özellikleri ve başvuru süreci…

Vatandaşlarımıza destek olabilmek için çalışmalarını sürdüren kamu bankası bu nakit finansmanını 36 ay vade seçeneği ile kendi işini kurmuş olan ya da kurmak isteyen kadınlara verecek. İşini baştan kurmak isteyen kadınlar için verdikleri nakit desteği 100 bin TL değerinde olmaktadır.

 

Yeni iş fırsatları oluşturmak ve işletme yaşı 6 seneyi aşmamış olan kadın girişimciler adına verilecek nakit finansman kredisi 50 bin TL değerinde. Ödemeler ise her ay boyunca eşit taksitlerle verilecek. 6 ay  ana para ödemesi yapılmayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.