Halkbank 83. Yılında 83 Bin TL Faizsiz Kredi Veriyor!

Halkbank’ta 83.senesine özel olarak 83 bin lira kredi veriyor.

0

Halkbank 83. Yılında ; Salgın sürecinde vatandaşlarımıza yalnızca özel kurumlardan değil  bunun yanı sıra kamu bankaları gibi devlet kurumlarından da destekler sürmeye devam etmekte. Halkbank’ta 83.senesine özel olarak 83 bin lira kredi veriyor.

Salgın sürecinde vatandaşlarımıza yalnızca özel kurumlardan değil  bunun yanı sıra kamu bankaları gibi devlet kurumlarından da destekler sürmeye devam etmekte. Halkbank’ta 83.seneye özel 83 bin tl kredi imkanı vererek vatandaşlara destek olacağını açıklamış durumda. Ayrıntılı bilgiler ise haberimizde.

Kamu bankalarından birisi olan Halkbank yalnızca salgın sürecinde değil her zaman insalara destek veren kampanyaları ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Banka bünyesinde yaz ayları sürecinde vatandaşlara fazlaca düşük faizler ile temel destek ihtiyaç kredisi vermiş olup daha sonra çok daha uygun olan fırsatlar ile konut kredisi , taşıt kredisi ve ihtiyaç kredileri vermiştir.

Halkbank 83. Yılında

Bizzat olarak Mustafa Kemal Atatürk önderliği sayesinde esnaf vatandaşa ve halka destek olmak amacı ile banka bu sene 83. Yaş gününü kutlanmakta. 83. yaş gününe özel olarak vatandaşlarımıza yeni kampanyalar ve imkanlar sunuyor.

 

Halkbank 83. Yılında 83 Milyonun Yanında Olacak Olan Destek Kredileri

 

Halkbank 83. Yılında ; Halkbank kurulmuş olduğu günden beri bu zamana kadar ülkemize hizmet etmeye devam etmekte. 1938 senesinden beri pek çok kez vatandaşımız uygun kredi olanaklarından ve avantajlı kampanyalar sunan banka salgın sürecinde de yine ilklere imza atmış durumda. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan yapmış olduğu açıklamasına 83 yaşımıza 83 milyon vatandaşın Bankasıyız ifadelerini kullandı. Genel müdür Osman Arslan sözlerinin devamını, ihtiyacı olan her vatandaşın yanında olmaya devam edeceklerini ve yapmış oldukları işten gurur duymuş olduklarını ifade etti

Genel Müdür Osman Arslan, bununla birlikte aynı zamanda 83. Sene kredisi ile alakalı bazı açıklamalarda da yapmış oldu. Küçük ölçekli orta ölçekli işletmelerin tamamının  yanında oldukları özellikle belirten banka kredi hacimlerinin toplamda 200 milyar liraya çıkardığını ve Pazar payını da %2,15 oranına çıkararak sektör liderliğini hala korumuş olduklarını ifade etti. Genel müdür Osman Arslan aynı zamanda 2018 senesinden bu zamana kadar milli ekonomiye yaptığı katkılarının 1,1 trilyonun üzerinde seyrettiğini ve her zaman insanlara destek olmaya devam edileceğini ifade etti.

 

Halkbank’tan Faizsiz Kredi Avantajı Başladı

Halkbank 83. Yılında ; Halkbank sunmuş olduğu kredi fırsatları ile sadece esnaf vatandaşın değil halkın her alanının yanında olmaya devam etmekte.

Banka esnaf vatandaşa ve sanatkâra 2002 senesinden bu yana yalnızca d oranında yani 109 milyar tl değerinde olan kredi verdiklerini açıkladı. 2002 senesinden bu zamana 1.384.000 esnaf halkımız Halkbank’ın desteği ile kredi kullanmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku