Halkbank Kredi Kartı Kullananlar Böyle Müjde Görmedi

Halkbank Kredi Kartı Kullananlar Böyle Müjde Görmedi

0 276

Halkbank Kredi Kartı Kullananlar Böyle Müjde Görmedi

İÇERİK

Ülkemizde en fazla kredi kartı kullanılan, bankalardan bir tanesi Halkbankası olarak biliniyor. Halkbankası, oldukça ciddi kampanyalar ile birlikte son zamanlarda öne çıkan bankalar arasında banka direk olarak müşterilerin menfaati olacak şekilde birçok siteyle anlaşmış durumda.

Bu sitelerden birisi de, Hepsiburada isimli site bu site üzerinden yapılan alışverişler neticesinde, direk olarak 50 TL indirim, banka müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak oldukça basit kampanyalarımızdan birçok kolaylık içeriyor.

50 TL Bonus

2 Temmuz 31 Temmuz 2021 tarihleri içerisinde bu tarihte dahil olmak suretiyle, Hepsiburada isimli alışveriş sitesinden visa kartınızla yapmış olduğunuz 250 TL tutarında ulışveriş neticesinde, direk olarak 50 TL indirim hesabınıza aktarılacak.

Kampanyada dikkat edilmesi gereken nokta Visa logolu tüm alışveriş noktalarından yapılan alışverişlerde bu tutar hesabınıza aktarılacak.
Kampanya 2 Temmuz 31 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak. Hepsiburada. Com üzerinden yapılan ilk alışveriş niteliğinde olması gerekiyor.

Kampanya içerisindeki diğer bir nokta ise alışverişin 250 TL üzerinde olması. Kampanya içerisinde daha önce kullanılan bir adres olması durumunda, Hepsiburada, kampanyayı iptal etme hakkına sahip. Hepsi pay isimli ödeme sistemi ile yapılan ödemeler, bu kampanyanın dışında tutulur.

Yapılan alışverişten bir müddet sonra cayma gibi bir durum söz konusu olması durumunda kampanya içerisine tanımlanmış olan Bonus silinir. Halkbankası ve Hepsiburada, kampanyanın kötüye kullanımını fark etmeleri durumunda iptal etme hakları bulunuyor. Kampanyadan her müşteri sadece bir kere olmak üzere faydalanabiliyor. Bu sebeple farklı hesaplar üzerinden de olsa da kullanılan kartın daha önceden her hangi bir site içerisindeki alışverişte kullanılması durumunda bonus aktarımı yapılmaz.

Halkbank Ücretsiz Nakit Avans Vereceğini Duyurdu !

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.