Halkbank Sıfır faiz kredi imkânı 2021

0

Halkbank sıfır faiz kredi ile birçok vatandaşın hayalini gerçekleştirdi. Halkbank’tan binlerce kadınlara harika haber. Halkbank kadınlar için düğmeye bastı. Sıfır faizli kredi imkânı! 100 bin liraya kadar kredi fırsatı sunuyor. Yüzlerce kadın istihdamlı için kredi imkânı. Halkbank herkese bildirdi. 100 bin Türk Lirasına varan kredi sunuyor. Kredinin ayrıntıları açıklandı.

Osman Arslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla hazırlanan, “Üretici Kadınlar Zirvesi”nde yaptığı açıklamada, Dünya Kadınlar Günü’nün kendilerine göre farklı bir anlam ifade ettiğini söyleyerek, “23 bin 500 kişilik Halkbank topluluğunun yüzde 47’si kadın emektarlardan oluşmaktadır. Yöneticilerimiz ve farklı yönetici pozisyonlarında da olmak üzere neredeyse her alanda kadın emektarlarımız bulunmakta. Bu zamana kadar kadın emektarlarımızın her alanda katkısı var.” Açıklamalarında bulundu.

Halkbank Sıfır faiz

Tüm kadınların bu zamanlarda her zamankilerden değişik güçlüklerle dolu bir zaman geçirdiğini söyleyen Arslan,  mutasyonlu virüs salgınını, herkesin hayatını değiştirirken, kadınların daha fazla yükleri sırtlamak mecburiyetinde olduğunu ifade etti.

Arslan, ev ve çalışma hayatındaki rollerin değiştiğine, yeni normallerin meydana geldiğine dikkati çekerek, konuşmasını şöyle devam ettirdi:

Halkbank Sıfır Faiz

Sağlık alanında şekillenen bu yeni normalleşmeye alışmaktaki en büyük  desteğimiz gene kadın çalışanlar oldu. Ama kadınlar için bu zamanın basit olmadığının  bilincindeyiz. Böyle zamanlarda destek çıkmanın, güçlendiren hayat  tecrübeleriyle destek olmanın doğru olacağı kanaatindeyiz. Hep belirttiğimiz gibi  biz ‘Önce Halk, Sonra Bankayız’. Bu düşüncemizi, kadınların ekonomik dünyaya  dâhil olması durumunda da devam ettiriyoruz.

Finansman imkânlarına ulaşmak amacıyla  olanaklar sunmaya ve istihdamlıları desteklemeye önem veriyoruz. Bu amaçla dönem özel ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. İlk defa işini kuracak ya da  normalde işini kurmuş olan kadınlarımıza yönelik ‘Kadın Girişimci Kredisi’  varlıklarımızı, Dünya Kadınlar Günü aracılığıyla hayata geçiriyoruz. Kadın  girişimcilerin finansmana erişimini kolaylaştırmak ve iş fikirlerinin  filizlenmesine imkân tanımak amacıyla 100 bin liraya kadar finansal yardım  sunacağız.”

Halkbank sıfır faiz “Kadın istihdamcıların finansmana ulaşımını basitleştirmek ve iş düşüncelerinin yeşermesine olanak sunmak amacıyla 100 bin TL’ ye ulaşan desteklerinin olacağını sunacağız.”

Osman Arslan, KOSGEB veri tabanına kayıtlı, aktif ve bilgileri güncel  kadın girişimcilere pozitif ayrımcılık yaptıkları bir diğer kredi ürün olan  KOSGEB KOBİ Finansman Destek Paketi kapsamında, cari kredi oranların 10 puan  altında, oldukça düşük maliyetle 70 bin liraya kadar destek sunduklarını  belirtti.

Kadına yönelik her türlü şiddetin karşısındayız

Halkbank sıfır faiz müjdesini yanı sıra Halkbank Genel Müdürü Arslan, Halkbank Üreten Kadınlar Zirvesi’nde  ilham veren kadınların hikâyelerini paylaşırken, gerçekten de ilham vermek  istediklerini söyledi.

Kadına yönelik yürek burkan şiddet olaylarından büyük üzüntü duyduğunu  sözlerine ekleyen Arslan, “Kadınlarımız, bugün ve her gün daha güvenli bir  dünyada insan onuruna yakışır, şiddetten uzak ve eşit bir hayat hak ediyor.  Unutmayalım ki, kadına yönelik şiddet insanlığa ihanettir. Halkbank olarak kadına  yönelik her tür şiddetin karşısındayız. Kadınlarımızın adil, huzurlu, güvenli ve  barışçıl bir dünyada korkusuzca yaşayabilmesi elzemdir.” diyerek Halkbank sıfır faiz müjdesinin sonrasında sözlerini  tamamladı.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku