Halkbank’tan SGK’lı Olan Herkese 36 Ay Vadeli 100 Bin TL Kredi! İşte Tüm Detaylar…

Halkbank'tan SGK'lı Olan Herkese 36 Ay Vadeli 100 Bin TL Kredi! İşte Tüm Detaylar...

0 217

Halkbank’tan SGK’lı Olan Herkese 36 Ay Vadeli 100 Bin TL Kredi! İşte Tüm Detaylar…

Güzel haberler peş peşe açıklandı. Nakit ihtiyacı olan tüm kişiler için güzel haberler gelmeye devam ediyor. 36 ay vadeli 100.000 Türk Lirası krediye vatandaşlar çok büyük ilgi gösterdi. Bankaların İhtiyaç kredisi ürünleri yolu ile sunmuş olduğu bu  finansman destekleri, ekonominin başarılı bir biçimde işleyişi bakımından çok büyük bir öneme sahip.

Halkbank tarafından 100.000 TL üst limitli olarak hazırlamış bu kampanyada, sadece özel sektör çalışanları, müşterileri amaçlıyor. En çok 36 ay vade opsiyonuyla birlikte sunulmakta olan kredi, %1,63 ile %1,68 gibi iki ayrı ve iki farklı uygun faiz oranları uyguluyor.

Bankaların İhtiyaç kredisi ürünleri ile birlikte sunmuş bulunduğu bu finansman destekleri, ekonominin başarılı bir biçimde işleyişi bakımından çok büyük bir öneme sahip. Bankaların İhtiyaç kredisi ürünleri ile birlikte sunmuş olduğu bu finansman destekleri, ekonominin çok başarılı bir biçimde işlemesi bakımından büyük bir öneme sahip.

Aktardığımız bilgilere birlikte bankaların değişik kesimlerin gereksinimlerini gözetecek şekilde hazırlamış bulunduğu bu kredi paketleri, hem de teminatlar ve kefaletlerle emniyet altına alınan kaliteli bir metoda sahip.  Yeni yapılan bu hal özel sektör çalışanlarının finansman desteklerinden yararlanabilmesi konusuna dair, bununla ilgili detaylı sorunların meydana çıkmasına sebep oluyor.

Özel Sektör Çalışanları İçin Yapılan Kredi Desteğinin Özellikleri

Halkbank tarafından 100.000 TL üst limitli olarak hazırlamış bu kampanyada, sadece özel sektörde çalışan kişiler amaçlıyor. En çok 36 ay vade opsiyonuyla birlikte sunulmakta olan bu kredi, %1,63 ile %1,68 gibi iki ayrı ve iki farklı uygun faiz oranları uyguluyor.

Eğer ki kredi tahsis ücreti ilk kullanımda ödenirse uygulanmakta olan %1,63 faiz seviyesiyla aylık eşit taksitli olacak ödeme tutarı; 3.895,62 Türk Lirası oluyor. Kredi tahsis ücretinin kullanım esnasında ödenmek istenmemesi durumunda ise uygulanmakta olan faiz seviyesi %1,68 oluyor ve buna göre aylık eşit taksitli olacak ödeme tutarı da; 3.933,37 Türk Lirası oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.