Haluk Levent’ten Şaşırtan Karar! 2022’de Ülkeden Ayrılıyor

Haluk Levent'ten Şaşırtan Karar! 2022'de Ülkeden Ayrılıyor

0

Haluk Levent’ten Şaşırtan Karar! 2022’de Ülkeden Ayrılıyor

Türkiye’nin çok sevilen sanatçılarından olan Haluk Levent, sosyal medya hesabından sevenlerine maalesef üzücü bir haber verdi.

Gelecek yılın 26 Kasım tarihinden itibaren yurt dışına yerleşeceğini açıklayan tecrübeli şarkıcı, AHBAB derneginde ki görevini ise başkasına devredeceğini açıkladı. Ülkeden ayrılma sebebi olarak ise şunu söyledi “Artık müzik yapmak ve de kendime zaman ayırmak istiyorum”

Toplumsal olaylara karşı büyük duyarlılığıyla Türkiye’nin sevgisini kazanan ve kurucusu olduğu AHBAB derneği ile de ihtiyaç sahiplerine çeşitli yardımlarda bulunan Haluk Levent , Twitter’dan yaptığı paylaşımla sevenlerine maalesef üzücü bir haber vererek yurt dışına yerleşeceğini açıkladı.

Haluk Levent, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Gelecek yılın 26 Kasım günü dernek görevini yeni arkadaşlarımızdan birisine devredip yurtdışına yerleşiyorum. AHBAB üyeliğim hala devam edecek. AHBAB’ derneğinde 6 yıl dolmuş olacak. Artık müzik yapmak ve de kendime zaman ayırmak istiyorum. Yani yaklaşık 1,5 yıl daha katlanacaksınız bana” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku