Hamile Kaldığı İçin İlişkisi Bitti – Açıklamalar Şoke Etti

Beyaz TV’de yayınlanmakta olan ‘’ Söylemezsem Olmaz ‘’ programında Deniz Akkaya ve Seren Serengil’ in Şarkıcı Hadise ile ilgili yaptığı açıklamalar manşet oldu

0 2.720

Beyaz TV’de yayınlanmakta olan ‘’ Söylemezsem Olmaz ‘’ programında Deniz Akkaya ve Seren Serengil’ in Şarkıcı Hadise ile ilgili yaptığı açıklamalar manşet oldu. Canlı yayın aracılığıyla Hadise hakkında duyduğu söylentileri anlatan Deniz Akkaya Hadise’ nin Ebru Gündeş’ in eski eşi Reza Zarrab’ tan hamile olduğunu söyledi. Bu söylentiler üzerine programda bulunan diğer yorumcu Seren Serengil de Hadise ve Kaan Yıldırım’ ın ilişkisinin bu nedenden dolayı bittiğine dair yorumlama yaptı.

Hapis cezası sonrası yaptığı açıklamalar olay yarattı

Magazin gündeminden düşmeyen Deniz Akkaya Selin Ciğerci ile ilgili yaptığı yorumlar nedeniyle 3 gün zorlama hapis cezası almıştı. Hapis süreci biten Akkaya bu seferde ünlü sanatçı Hadise ile ilgili şok iddialarda bulundu. Ağızları açık bırakacak yorumlamada bulundu. İlk olarak konserde giymiş olduğu kıyafeti eleştiren Akkaya Hadise’ nin giydiği kıyafet içinde korkunç bir kıyafet kötü bir kıyafet gibi sözler sarf etti. Bu yorumlama sonrasında Hadise’nin verecek bir cevabı yok tabirinde bulundu. Sözlerini tekrar tekrar açıklayan Akkaya yeni biten ilişkisinin ardından hemen başka bir ilişkiye başlamış olmasını da eleştirdi.

Hadise sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla hakkında söylenenlere cevap verdi. İngilizce paylaşım yapan ünlü sanatçı hakkında çıkan açıklamalara karşılık ağır ithamda bulundu. Bir aptal konuştuğunda onu dinlemenin önemli olduğunu, çünkü sonrasında ne yapacağını ne yapmayacağının bilmenin önemli olduğunu söyledi.

Hadise ve Zarrab arasında ne vardı

Reza Zarrab ile yakın zamanda evliliğini noktalayan ünlü sanatçı Ebru Gündeş yapmış olduğu açıklamalarda eşinin hayatında başka kadınlar olduğunu söylemişti. Açıklamaları arasında bu kadınlardan birini tanıdığını ve önceki senelerde de Amerika’ da bulunarak çift ile görüştüğü iddia edildi.

Gündeş tarafından yapılan bu açıklama sonrası Hürriyet’ de yayınlanan habere göre şahsın Hadise olduğu iddia edildi. Tüm bu iddialar sonrası açıklamada bulunan Hadise adına yapılan suçlamaların hiç birini kabul etmediği ve hakkında yapılan tüm kötü yorumlamalar sonucunda hukuki yollara başvurduğunu açıkladı. Kaan Yıldırım ile olan ilişkisini sonlandıran ünlü sanatçının ayrılma nedenlerinin de bu olduğu söylentiler arasında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.