Hamile Kızı Gömdüler! Mezardan Ses Gelince Herkesin Aklı Çıktı!

Hamile Kızı Gömdüler!

0

Hamile Kızı Gömdüler

Hamile Kızı Gömdüler ; Mütevazı bir ailenin kızı olan Rabia ve ailesi köyde yaşıyorlardı. Ancak Rabia bir zaman sonra ailesini ve herkesi şok edecek bir olaya girmiştir.

Genç kız bir gün eve geldiğinde ailesi tarafından karnının şişkin olduğu fark edilmiştir ve aylar öncesinden yaşanmış olan korkunç bir hadisenin detaylarını öğrenmişlerdir.

Duygunlarına göre genç kız aylar öncesinde gizli sevgilisiyle tenhalarda buluşmuş ve bir süredir de adet görmüyordu. Doktora gittiklerinde kızlarının hamile olduğunu öğrenen aile ve kızları için o günden sonra zor günler yaşanmaya başlamıştı.

Hamile Kızı Gömdüler

Aile köy halkının bu olayı duymaması için elinden geleni yapıyordu ancak kızlarının beraber olduğu sevgilisinin haberi tüm köye yandığından habersizlerdi. Bir gün bütün bu olaylar habersiz olan baba köy kahvesine gittiğinde aileyle husumeti olan bir adam laf çakıştırarak adama kızın biriyle beraber olduğunu ve tüm köy halkının nünden haberdar olduğunu belirtmiştir. Başı önde olan baba utançla eve döndüğünde genç kızın sessiz olmak için çabalarken doğumunun başladığını öğrenmiştir. Hamile Kızı Gömdüler sesi duyanlar çıldıracaktı.

Mezardan Ses Gelince Herkesin Aklı Çıktı!

Ancak  talihsiz genç kız doğum yaparken hayatını kaybetmiştir. Gözyaşlarına boğulan aile ne yapacağını bilemeden bebeğin ve kızlarının cansız bedenlerini hiç kimse duymadan gizlice gömmüştür. Aile mezarı kazıp bebeği ve kızlarını gömdükten  sonra mezardan bir bebek ağlama sesi duymuşlar ve şaşkına dönmüşler ardından bebeğin yaşadığını anlamışlar ve mezarı açarak bebeği oradan çıkarmışlardır.

Hamile Kızı Gömdüler ; Acılarına acı katan bu olayın ardından kızlarından olarak kalan tek hatırayı da bir gece vakti kundaklayıp sepete koyarak köyü terk etmişlerdir. Torunlarını bağırlarına basarak kızlarının acısını bir nebze olsun durdurmaya çalışan aile minik bebeğin adını Rabia koymuş ve yerleştikleri şehir merkezinde hayatlarına devam etmişlerdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku