Hande Erçel Hayalindeki Erkek! Açıklama Yaptı

0

Hande Erçel Hayalindeki Erkek;Sen Çal Kapımı dizisin de beraber rol aldığı yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin ile yaşadığı aşkla gündeme gelen güzel oyuncu Hande Erçel, yakın zaman içinde yurtdışına açılacağı gündeme geldi.

 

İspanyol oyuncu olan Miguel Angel Silvestre ile beraber rol almak istediğini söyleyen Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi Hande Erçel’ e jet hızında cevap geldi.

Sense8 dizisi ile tanınan İspanyol oyuncu olan Miguel Angel Silvestre ile çalışma isteğinde bulunan Hande Erçel’ e ünlü isimden jet yanıt geldi.

Hande Erçel Hayalindeki Erkek

Miguel Angel Silvestre, sosyal medya hesabı Instagram’ da story bölümünde “ Canım Hande, haydi hayallerimizi gerçeğe döndürelim. Bende seninle çalışmayı çok isterim” paylaşımında bulundu. Bu paylaşımın hemen ardından sosyal medyada, ‘Aman Kerem duymasın’ yorumları yağdı.

İspanyol oyuncu olan Miguel Angel Silvestre ile beraber rol almak istediğini söyleyen Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi Hande Erçel’ e jet hızında cevap geldi.

hande erçel hayalihdeki erkek

Miguel Angel Silvestre, son zamanlar da Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Erçel’ in fotoğrafını Instagram’ dan paylaşım yaparak “ Canım Hande, haydi hayallerimizi gerçeğe döndürelim. Bende seninle çalışmayı çok isterim”  karşılığın da bulundu.

Hande Erçel Hayalindeki Erkek Sosyal Medyada Gündem Oldu

Miguel Angel Silvestre, cevabı kısa sürede sosyal medya hesabından gündemde olurken ‘ Aman Kerem Bürsin duymasın’ tarzında yorumlar yağdı. Sen Çal Kapımı dizisinin de beraber rol aldığı yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin ile yaşadığı aşkla gündeme gelen güzel oyuncu Hande Erçel, yakın zaman içinde yurtdışına açılacağı gündeme geldi.

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku