Hande Yener’ in İddialı Kıyafet Seçimi Olay Oldu

En ala bayan şarkıcı olarak adlandırılan Hande Yener geçtiğimiz günlerde katılım sağladığı ''Altın Tepe ve Meslek ödülleri'' gecesinde yine tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı.

0 42

En ala bayan şarkıcı olarak adlandırılan Hande Yener geçtiğimiz günlerde katılım sağladığı ”Altın Tepe ve Meslek ödülleri” gecesinde yine tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı. Ünlü şarkıcı sahneye mayo benzeri kesime sahip bir kıyafet ile çıkmıştı. Elbisesinin üstüne bir de file çorap giyen Yener kıyafetinin yanı sıra seçtiği ayakkabı ve çanta ile de tezli oldu. Kırmızı halıda izleyenleri kendine hayran bırakan ünlü sanatçıya geçtiğimizde günlerde şarkıcı Gülşen’ in de sahnesinde giydiği transparan kıyafet hatırlatıldı.

Meslektaşı hakkında övgülü sözler yağdıran Yener konserlerde kıyafetlerin kumaş ve düz kesim olmasının kendisini rahatsız ettiğini söyledi. Aynı zamanda ünlü sanatçı ‘’Tabi ki böyle giyineceğim o kadar spor yaptım’’ diye de ekledi. Sanatçı bir sonraki projelerde daha açık giyineceğini söyledi. Sanatçının giydiği kıyafetin eleştiri yağmuruna tutulmasının yanı sıra renk seçimlerinde yapılan iddialı seçimlerde ayrıca olay oldu. Sosyal medya kullanıcıları tarafından yapılan yorumlamalarda pembe rengin sanatçıya yakışmadığı dile getirildi.

Söylediğini yaptı

Hem şarkılarıyla hem de giyim tarzıyla izleyenleri hoşnut bırakan ünlü şarkıcı dediğini yaptı. Marmaris’ de konser veren şarkıcı Gülşen’ in giydiği kıyafet çok eleştiri toplamıştı. Son olarak Yener’ in konserde giydiği pembe pantolon üstü hasır büstiyer cüretkar bir seçim. Yorumlarda bazı kitle Yener’ i desteklerken bazıları da Yener’ e kötü eleştirilerde bulundu. Ödül töreninde kendisine yönelen ‘’nasıl hazırlandınız’’ sorusuna iki file çorap sadece hazırlanmam için yetti diyen Hande Yener kadınların daha özgür bir hayat yaşamaları adına temennide bulundu.

Hande Yener hakkında merak edilenler

48 yaşında olan ünlü sanatçının seslendirdiği şarkılar elektronik- pop ve vokal olmakta. Diskografi’ sinde 14 parça bulunan Yener müzik kariyeri hayatında çok sayıda projelerde yer almıştır. 56 tane ödülü bulunan sanatçı çıkarmış olduğu hemen her single ve şarkı sonrasında büyük çıkışlar yaptı. Ayrıca Sen Yoluna Ben Yoluma- Apayrı ve Aşk Kadın Ruhundan Hiç Anlamıyor adlı şarkılarıyla MÜ-YAP’ dan sertifika aldı. Ayrıca sanatçı çıkarmış olduğu tek bir parça ile satış rekorları kırmayı da başarmıştır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.