Harika Avcı’nın son hali görenleri şaşkına çevirdi

Uzun zamandır ara ara gündeme gelse de sessizliğini koruyan ünlü oyuncu Harika Avcı'nın son hali görenleri şaşırttı.

0

Uzun zamandır ara ara gündeme gelse de sessizliğini koruyan ünlü oyuncu Harika Avcı’nın son hali görenleri şaşırttı. 80’li yıllarda dizi projelerine güzelliği ile nam salmış olan ünlü oyuncu bir süredir medyadan uzaktaydı. Bunun nedeni ise ünlü oyununun süreç içerisinde çektiği sıkıntılar ve maddiyat kaynaklı olduğu söyleniyor. Oyuncunun uzunca bir zamandır sahnelerde yer almadığını biliyoruz. Türk sineması ve sahnelerin güzel isimlerinden bir tanesi olan Harika Avcı gündemde fazla kilolarından kurtulmak için başvurduğu ameliyat işlemi dolayısıyla yer almakta. Bıçak altına yatan ünlü oyuncu TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Saya programının yaptığı bir haber ile gündeme geldi. Bunalımdan kurtulup eskiye dönmek istediğini söyleyen ünlü oyuncu ilk işi fazla kilolarından kurtulmak olduğunu söyledi.

Harika Avcı bunalım döneminde çok kilo aldı

 Sahnelere geri döneceğini söyleyen ünlü oyuncunun görüntüleri ilk kez paylaşıldı. Bunalım döneminde sanatçının epey değiştiği ve kilo aldığı görünüyor. Fazla kilolarından kurtulmak istediğini söyleyen ünlü oyuncu bıçak altına yattı.

Harika Avcı
Harika Avcı

Borç batağında olduğu iddia edilmişti

Geçtiğimiz dönemde sıkıntılar çektiği bilinen ünlü oyuncunun kirasını dahi denkleştiremediği söylendi. Ünlü oyuncunun borç batağında olduğu söylenmişti. Maddi ve manevi sıkıntı çeken oyuncunun son halleri görenleri üzdü. Basında hakkında çıkan haberleri takip ettiğini söyleyen ünlü oyuncu kendisi adına söylenenler için üzgün olduğunu belirtti. Sıkıntı içerisinde olduğunu doğrulayan ünlü oyuncu her insanın hayatında sıkıntılar olabileceğini söyledi.

Harika Avcı bir zamanlar en önemli assolistler arasında yer almakta. Yaşadığı problemlerin çözülemeyecek problemler olmadığını zaman içinde her şeyin yoluna koyulabileceğini söyledi. Konu ile ilgili daha fazla açıklama yapmak istemeyen oyuncu inisiyatifi dışından hareket etmediğinin de altını çizdi. Karakter olarak kendi sıkıntıları ile kendisinin başa çıkabileceğini söyleyen ünlü oyuncu kimsenin hakkında konuşmamasını istediğini söyledi. Hakkında bilip bilmeden yorum yapıldığını söyleyen ünlü oyuncu kendinin her problemle başa çıkabileceğiniz sorunlarını çözmeye başladığını belirtti. Kimse kimsenin içinden geçenleri bilemez diyen Avcı basın mensuplarına teşekkür ederek bulunduğu yerden ayrıldı.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz MasterChef Şefleri Tadım Yapmakta Zorlandı adlı yazıya göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku