Hattı Türk Telekom Olanlar Dikkat: Son Gün 31 Aralık

Hattı Türk Telekom Olanlar Dikkat: Son Gün 31 Aralık

0

Hattı Türk Telekom Olanlar Dikkat: Son Gün 31 Aralık

Türk Telekom hattı kullanan tüm vatandaşların dikkatine. Akbank resmi internet sitesi üzerinden Türk Telekom hat sahipleri için önemli bir duyuruda bulundu.

2 GB Mobil İnternet Hediye

Akbank tarafından yapılan bu açıklamada, otomatik ödeme talimatı veren kullanıcıya aylık 2 GB mobil internet hediye edileceği açıklandı

Otomatik fatura ödeme talimatının başarılı bir şekilde verildiği günün ertesi günü Otomatik fatura ödeme talimatı verilen hatta SMS ile bir bilgilendirme yapılacak olup, bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya neticesinde sunulan aylık 2 GB hediye internetten yararlanmaya başlayabilecekler.

Kampanya İçin Herhangi Bir Katılım Koşulu Yok

Kampanya koşullarını sağlayarak otomatik fatura ödeme talimatını başarıyla veren kullanıcılara Türk Telekom tarafından kampanya kapsamında sadece ilk ay kullanabileceğiniz 1 ay boyunca geçerli 2 GB hediye cepten internet verilecektir. Kampanya 30 Haziran ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya’ya Katılmak İsteyen Tüm Türk Telekom Kullanıcıları İçin Son Gün 31 Aralık

Kampanya kapsamında sunulan aylık 2 GB hediye sadece mobil internet için geçerli olup, geçerlilik süresi 1 aydır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku