The Loudest Voice-Her Bölümü Sansasyon İçeren Mini Dizi

Başrolünde Russell Crowe’ nin rol aldığı ''The Loudest Voice'' yayınlandığı her bir bölümünde izleyicileri ekrana kilitleyecek detaylandırmalardan oluşuyor.

0

Başrolünde Russell Crowe’ nin rol aldığı ”The Loudest Voice” yayınlandığı her bir bölümünde izleyicileri ekrana kilitleyecek detaylandırmalardan oluşuyor. Her bölümünde ayrı heyecanlanacağınız mini dizi The Loudest Voice dizi & film içeriklerinde sıradanlıktan sıyrılıp keyifli oradan oraya sürükleyen bir dizi seçimi yapmak isteyenler için doğru bir seçim olacaktır.

The Loudest Voice
The Loudest Voice

Dizinin ana konusunda bahsedecek olursak Fox News’ in kurucusu olan Roger Ailes’ in yaşantısını işlemektedir. Roger Ailes bildiğimiz üzere Amerika’ nın ve dünyanın 20 yılda en güçlü medya şirketlerinden bir tanesi. Roger Ailes tarafından dizide aktarılan mantık şudur; İzleyiciye duymak istediğini vermelisin, tarafsız habercilik diye bir şeyin olmadığını savunan Roger Ailes insanların önyargılı ve sabit fikirli olduğunu beyan etmekte. 2014 yılında yazılan mini dizi 2019 yılının Haziran ayında yayınlanmıştır.

Roger Ailes rolünde Russell Crowe

The Loudest Voice in the Room kitabından uyarlanan mini dizinin başrolünde sevilen oyuncu Russell Crowe rol alıyor. Mini dizide yer verilen birçok detay gerçek hayattan uyarlanmıştır. Fiziki görünüm olarak dizideki Russell Crowe değerlendirecek olursak çok gerçekçi bir imaj oluşturulduğu aşikar. Crowe’ nin oyunculuğu izleyiciden tam not aldı. Crowe dizide Fox Televizyon İstasyonları Grubu başkanlığı yapmış olan Roger Ailes’i canlandırmakta. Karaktere izleyiciler tarafından baktığımızda çok yönlü bir yorumlama söz konusu. Bir yönden baktığımızda Ailes inançlı bir kahraman iken diğer tarafta izleyicilerin kendinden nefret ettiği bir karakter.

Beth Ailes rolünde Sienna Miller

Dizide yer alan ünlü oyunculardan bir tanesi de NBC’ de çalışmakta olan Sienna Miller olmakta. Bir diğer çalışan da halkla ilişkiler bölümü şefi olan Brian Lewis yani Seth MacFarlane olmakta. MacFarlane Roger Ailes’ in 17 yıldır yanında çalışmakta. Bir diğer ünlü oyuncumuz Simon McBurney. Simon dizide medya devi olan Rupert Murdoch’ u canlandırmakta. Son olarak bir detay daha ünlü oyuncu Annabelle Waillis’ de Roger Ailes ile karmaşık bir ilişki içinde olan Laurie Luhn rolünü canlandırmakta.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz İnto the Night’ da Kıvanç Tatlıtuğ Rüzgarı 2. Sezon Ön izleme adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku