Hercai Dizisi Dış Basında Yer Aldı! Kahramanlar Gibi Karşılandı

Hercai Dizisi Dış Basında

0 44

Hercai Dizisi Dış Basında; Atv ekranlarında hayranları ile buluşan Hercai dizisi Dünya’nın en önemli gazeteleri Washington Post’ta haberinde yer verdi. Başrollerinde Ebru Şahin ile Akın Akınözü’nün rol aldığı dizi özellikle Güney Amerika ülkelerini fethetmek için ekranlara çıkıyor.

Hercai Dizisi Dış Basında

Washington Post gazetesine bahsedilen haber İngilizce dışında çekilen farklı ülkelerden dizilerin büyük patlaması konu oldu. Fransızca Lupin, İspanyolca Elite ve La Casa De La Papel gibi dizilerden konu olurken aynı haberde Türkiye’den de Hercai dizisinin başarısına değinildi.

Hercai Dizisi Dünya Basınında Övgü ile Bahsedildi

 

Hercai Dizisi Dış Basında ; Haberde Amor Y Venganza ismi ile yayınlanacak olan Hercai dizisinin prömiyerinin olacağına ve özellikle İspanyolca konuşulan ülkelerde Hercai dizisinin gördüğü büyük ilgiden oldukça bahsedildi. Makalede kırk altı ülkeye satışı yapılan ve İspanyolca da dahil olmak üzere pek çok dile dublajı yapılan Hercai dizisi uluslararası başarısına değinildi.

Hercai Dizisi Dış Basında

Türkiye’de büyük bir ilgi gören Hercai dizisi özellikle Güney Amerika’dan diziye yoğun ilginin olduğu bahsedildi. Sabah gazetesinin haberine göre Meksika, Arjantin, Kolombiya, Porto Riko, Panama ile Amerika’daki İspanyol takipçiye hitap eden Telemundo Tv Hercai dizisini satın aldı. Hercai dizisi 22 Haziran’da Telemundo Tv ekranlarında ilk bölümü ile 1.5 milyon dizi takipçisine ulaştı.

Hercai Dizisinin Büyük Başarısı

 

Hercai dizisi Türkiye’de ilk bölümü Mart 2019’da yayınlanmaya başlayan başarılı bir üç sezon geçiren dizi altmış dokuzuncu bölümde final yaptı. Hercai dizisinin başarılı kadrosu ve başrollerde oynayan Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün de kariyerlerinde büyük bir başarı patlamasına neden oldu. Hercai Dizisi Dış Basında yer aldı.

Hercai dizisi şimdilerde yurt dışındaki hayranları ile buluşmaya devam edecek. Dizinin ilk bölümü ekranlara gelmesi ile oldukça büyük bir izleyici kitlesine hitap etti. İlk bölümü çok beğeni ve ilgi ile izlenmeye başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.