İşbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank Herkese 50 Bin TL Limitli Kredi Kartı Veriyor!

Herkese 50 Bin TL Limitli Kredi Kartı

0 628

Pandeminin hareketlendirdiği en büyük piyasaların başında bankalar geliyor. İşbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank Herkese 50 Bin TL Limitli Kredi Kartı verecek olmasıyla bu piyasa daha da hızlı bir viraja girmiş bulunmaktadır. Bilindiği üzere birçok kesim bankaların kendilerine gerekli yardımı sağlamadıklarını ve konuyla ilgili duyarsız kaldıklarını dile getirmekteydi. Türkiye de hizmet vermekte olan bankalardan en güçlüleri olan bazı bankalar ciddi bir hamle yaparak müşterilerin bu algısını yıkmak istiyor.

Herkese 50 Bin TL Limitli Kredi Kartı

İşbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank herkese 50 bin TL limitli kredi kartı şartları uygun olan tüm vatandaşlara veriliyor. Fakat bilindiği üzere bu şartlardan birisinin bile eksik olması durumunda kredinin kullanılması mümkün değil. Genel olarak kredi ve kredi kartı şartları her bankada benzerlik göstermektedir.

  • TC vatandaşı olmak
  • Kredi puanının yeterli olması
  • Daha önce bankalarla sorun yaşamamış olmak
  • Belirli bir gelirinin bulunması

Genel olarak bankaların aramakta olduğu şartlar arasında yer almaktadır. Bankalar bu şartlara ek olarak kefil ve benzeri bir takım taleplerde bulunması da mümkündür.

İşbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank Herkese Kredi Kartı

Herkese 50 Bin TL limitli kredi kartı

Herkese 50 Bin TL limitli kredi kartı kampanyasının başlamasıyla birlikte oydukça hareketli bir piyasa oluşacak gibi. Bilindiği üzere piyasa içerisinde ciddi anlamda bir sıcak para eksikliği bulunuyor. Piyasanın bu kampana ile birlikte iyi bir noktaya gelebileceği de biliniyor. Fakat aslında kampanya biraz süslü gibi görülse de bundan önceki şart ve koşular çerçevesinde vatandaşın bankalar ile olan ilişkisi ve ekonomik geliri çerçevesinde verilecek. Böylece sicil notu bozuk olan veya ekonomik anlamda bir geliri bulunmayan vatandaşlar gene bu kampanyadan yararlanamayacak.

Her ne kadar da bu kampanya çerçevesinde kulanım olmasa bile bankaların zaman zaman sunmakta olduğu kaliteli farklı kampanyalar olabiliyor. Bankaların sitelerinin güncel olarak takip edilmesiyle birlikte istenilen kredilere ulaşmak mümkün olabiliyor. Sitemiz üzerinden de takip edilebilecek olan bu kampanyaları bankaların sürekli olarak güncellenmekte olan sayfalarından veya sosyal medya hesaplarından takip edilebilmektedir. Kimi zaman kampanya şartlarında yumuşama söz konusudur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.