Hesabınıza tek seferde 5000 TL yatıyor 30 günde minimum 200 TL taksit imkanı!

Hesabınıza tek seferde 5000 TL yatıyor

0 123

Hesabınıza tek seferde 5000 TL yatıyor 30 günde minimum 200 TL taksit imkanı!

Emekli vatandaşlara sunulmuş olan Mini Kredi avantajları ile birlikte 5000 TL’ye kadar nakit ihtiyacınızı acil bir şekilde karşılama imkanı sunulmakta. Ayrıca kredinin ödemeleri de 36 aylık vardı ile birlikte aylık olarak 193 TL’ye denk gelmekte. Halkbank bünyesinde emekli vatandaşlara cazip mini-1 kredi teklifi geldi. Maximum limit 5000 TL olmak üzere 1,58 oranıyla da faiz konulmakta. 36 aylık vade seçeneği ile birlikte aylık olarak ödeme planınız ise 192 lira 90 kuruş şeklinde düzenlenmiştir.

Bunun için ise maaşınızı Halkbank’tan almanız gerekmektedir.
Uygun ödeme fırsatları ile dikkatleri üzerine çeken bu pakette aylık eşit ve azalan miktarda üç ayda bir eşit taksitlerle beraber kredi imkanı vatandaşlara sunuldu.

100’de 1,60 faiz oranları ile birlikte tahsis ücretli şekilde yararlanabileceğiniz bu kampanya kapsamında faiz oranları isem hayat sigortası ya da Kredi mevduat hesabı açtırmayı kabul eden vatandaşlar için geçerli olmakta. Bununla beraber vatandaşın aylık olarak aldığı maaşı Halkbank bünyesinde alması gerekmekte.

Mini Kredi avantajı


Bağışlamak banka üzerinden alan vatandaşlar ya da aktarmayı kabul eden vatandaşlara özel 5000 TL ye kadar varan nakit ihtiyaçlarını karşılamak için verilen bu kredinin aylık olarak 1,68 şeklinde de faiz oranı bulunmakta.

Ayrıca vatandaşın bütçesine en uygun şekilde geri ödeme planları hazırlamakla beraber 36 ay vade imkanı da sunulmakta.

5000 TL’lik kredinin ödeme şartları


Halkbank bünyesinde emekli vatandaşı da verilecek olan 5000 TL lik krediye aylık 1.60 faiz seçenekleri ile birlikte tahsis ücretli şekilde kullanma şansına sahipsiniz. Kredi ödeme planları ise aylık eşit taksitli şekilde artan taksitli şekilde ya da azalan taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Giderseniz 3 ayda 1 eşit taksitle şekilde ödeme planı da oluşturma imkanınız vardır. Bunun yanı sıra vatandaşlara serbest ödemeli şekilde ödeme planı da oluşturulmaktadır.

Sms ile oluşturduğunuz başvuru talebinde en üst limit 5000 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca Halkbank bünyesinde gerektiği takdirde Kredi koşullarında değişiklikler yapma ve kredi kullanımını durdurma gibi hakları da saklı tutmaktadır. Ayrıca yıllık toplam maliyet oranı ise tahsis ücreti Faizler ve vergilerin hepsini kapsamak da birlikte örnek vadeler ve tutarlar üzerinden de hesaplamalar yapılmıştır.

5000 TL’lik bu krediden yararlanmak için yapmanız gereken şey Halkbank internet şubesine ya da Halkbank Mobil Şube üzerinden giriş oluşturarak hemen talepte bulunabilirsiniz ya da sizlere en yakın Halkbank şubesine ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.