Heyecanla Beklenen Yalancı Dizisinin Afişi Paylaşıldı

Son zamanların merakla beklenen ''Yalancı'' dizisinin ilk afişi yayınlandı.

0

Son zamanların merakla beklenen ”Yalancı” dizisinin ilk afişi yayınlandı. Show TV’ de izleyiciler ile buluşacak olan ‘’ Yalancı’’ dizisinin afişi paylaşıldığı an dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.  Geçtiğimiz haftalarda çekimlerine başlanan dizinin başrolünde Şahin Irmak, Hazal Türesan, Cemil Toktaş, Burçin Terzioğlu, Salih Bademci rol almakta. Afişi ile büyük ilgi gören Yalancı dizisi aynı zamanda sosyal medya üzerinde de trendlere girdi. Yalancı daha ilk zamanlardan yayınlanan tanıtımlarıyla izleyici kitlesi tarafından merakla beklenen bir dizi oldu.

Gündemde merak uyandıran diziler arasında olan Yalancı’ nın dizi senaryosu Yazıhane ekibi tarafından kaleme alınmıştır. İzleyiciler tarafından Yalancı dizisinin konusu, Yalancı dizisi hangi kanalda? Yalancı dizisi ne zaman başlıyor? Gibi sorular ile araştırma yapmaktalar.

Oyuncu Kadrosuyla Dikkatleri Üzerine Çekti

Yapımcılığını Süreç Film’ in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosu oldukça başarılı. Dizinin yönetmenliğini ise Hülya Gezer yapmakta. Oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Hazal Türesan, Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Cemal Toktaş, Murat Kılıç, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Emir Çubukçu, İmer Özgün, Serkan Tınmaz,Fatih Berk Şahin, Ozan Ayhan ve Özgüsu Özyürek, Efsane Odağ olarak belirlenmiştir.

Yalancı Dizisinin Konusu

Dizi gerilimli ve soluk soluğa izleyeceğiniz türde bir dizidir. Deniz adlı karakteri canlandıran Burçin Terzioğlu ile Mehmet Emir karakterini canlandıran Salih Bademci arasında geçen bir gece. Ve ikisi dışında kimse o gece neler yaşandığını bilmiyor. Yapacakları tek şey o gece yaşanan şeyleri ispat etmek. Dizide Deniz karakterinden bahsedecek olursak, Deniz kendini öğretmenliğe adamış zeki ve yetenekli biri. Edebiyat öğretmeni. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrah olmakta. Aynı zamanda Mehmet Emir’ in oğlu Deniz’ in öğrencisidir. Birlikte yemeğe çıktıkları gece onları hayatlarını alt üst edecek bir döngünün içine sokacaktır. Bu gece sonrası hem kendileri hem de aileleri için büyük yıkımlar başlayacaktır. Sonrasında dizi soluk soluğa izleyeceğiniz bir hale dönüşmekte.

Yalancı Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Eylül ayında izleyicilerle bulaşacak olan dizinin yayın günü hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Dizinin şimdilik 3. Tanıtım videosu yayınlandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku