Hurda Araç 42.500 TL

Hurda Araç

0

hurda araç

Hurda Araç ; Araba piyasasında olan sitenler artık yok artık dedirtecek seviyeye geldi. Bursa’da yaşayan bir vatandaş bir araç alım satım sayfasında selde hurdaya dönen Hyundai Clio aracı için 42.500 TL’ lik satış fiyatı ile satışa sundu.

Hurda Araç

Otomobil sektöründe pandemi de yaşanan tedarik sıkıntıları sebebiyle fiyat artışları yaşanırken ikinci el otomobiller neredeyse sıfır otomobiller ile aynı fiyattan satışa sunuldu. Bu sorun sadece ülkemizde değil bütün dünya genelinde yaşandı ve otomobil devleri sıfır araçlar için parça bulamadı. Bu sorundan sonra ikinci el otomobiller sıfır araçlarla yarışmaya başladı. Ayrıca ülkemiz adına araç fiyatlarında yaşanan yükselişler sadece tedarik sıkıntısı sonrasında değil kurda yaşanan artışla birlikte de yükseliş yaşadı. Hurda Araç fiyatı ile şaşırttı.

Bursa’da yaşayan bir araç sahibi selde hurdaya döndüğünü belirttiği 2017 model aracını 42.500 TL’ den satışa sundu. Bu fiyat eski araçların modifiye edilerek satışa sunulmasından daha fahiş bir fiyatla karşımıza çıkmaktadır. Araç fiyatları sık sık gündeme gelirken bu durumda insanlar için bu kadarda de olmaz dedirten bir durum oldu.

Selde Hasar Göre 42.500 TL’ lik Araç

Bursa’da bir otomobil sahibi selde hasar gördüğünü belirttiği Hurda Araç 2017 model Clio’ su için satış ilanı yayınladı. İlana koyduğu aracın fotoğrafını görenler şaşkına döndü. Araç hurdaya dönmüştü ve modeli bile anlaşılmıyordu. Aracın hurdaya dönmüş halinde sadece 2 teker ve aracın demirleri bulunmaktadır. Bunun için ise 42.500 TL’ lik fiyat biçildi. O ilan sosyal medyada gündem oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku