İbrahim Tatlıses’ in Kızı Olduğunu Kimse Bilmiyor

Evlilik hayatı ve hayatında yaşadığı sıkıntılar ile gündeme gelen ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’ in Dilan Çıtak dışında başka kızları da bulunmaktadır.

0 339

Evlilik hayatı ve hayatında yaşadığı sıkıntılar ile gündeme gelen ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’ in Dilan Çıtak dışında başka kızları da bulunmaktadır. İsimlerini gündemden ve normalde beklide hiç duymadığımız bir çocuğu da Zübeyde Melek Akkaş. Perihan Savaş ile evliliğinden dünyaya gelen Melek Zübeyde Akkaş mezuniyet töreninde oğlunun fotoğrafını paylaşan Perihan Savaş’ ın paylaşımında bulunuyordu.

İbrahim Tatlıses’ in babası olduğunu bilmiyorlar

Geçtiğimiz günlerde Perihan Savaş’ ın Yılmaz Zafer ile olan evliliğinden dünyaya gelen Savaş Zafer üniversiteden mezun oldu. Annesi ve ablası ile fotoğraf çektiren Savaş Zafer’ i ablası ve annesi yalnız bırakmadı. Fotoğraf karesinde görenleri şaşkınlığa uğratan Akkaş medyadan uzak kaldığı üzere çok değişmişti. Ayrıca Akkaş’ ın İbrahim Tatlıses’in kızı olduğunu duyan bir çok kişide şaşkınlığa uğruyor. Birçok kişi Akkaş’ ı tanımıyor bile diyebiliriz.

Yaşamı boyunca tüm medyadan ve gözlerden Melek Zübeyde Akkaş’ ın uzak büyütüldüğünü söyleyebiliriz. 3 çocuğu olan Akkaş sakin bir hayat sürmekte. Usta oyuncu sanatkar Perihan Savaş da oyunculuk projelerinden kalan zamanlarının kızının çocukları ile geçiriyor.

Tatlıses’ in kaç çocuğu var

Zübeyde Melek Akkaş dışında Tatlıses’ in 4 kızı daha bulunmakta. İlk evliliğini Adalet Tatlıses ile yapan ünlü şarkıcının bu eşinden 3 çocuğu bulunuyor. İlk resmi evliliğini Adalet Tatlıses ile yapan ünlü şarkıcının çocuklarının adı Gülden, Gülşen ve Ahmet’ tir.

Sonrasında film setinde Perihan Savaş ile tanışan ünlü sanatçının ikinci birlikteliğinden Melek Zübeyde Akkaş dünyaya geldi. Bu süreçte çift problemler sonrasında birlikteliğini sonlandırmıştı. O dönemde sorunlar yaşayan Tatlıses sonrasında da Derya Tuna ile birlikte oldu. Magazin gündeminde olay yaratan darp iddialarından da hatırlayacağımız üzere Tuna’ ya aşık olduğunu söylemişti. Ona şarkılar dahi yazmıştı. Ünlü çiftin İdo adında bir çocuğu oldu.

İbrahim Tatlıses
İbrahim Tatlıses

Çiftin birlikteliği Asena’ dan etkilendikten sonra sonlandı. Asena ile birliktelik yaşayan Tatlıses 5 yıl sonra da yeni aşkı Ayşegül Yıldız’ ın hayatına girmesi ile Asena’ dan ayrıldı. Bu süreçte Asena ve Ayşegül Yıldız arasında kavgaya dönüşen bir husumet yaşandı. Ayşegül Yıldız ile evlenen Tatlıses’ in Elif Ada adında birde kızı bulunmakta. 7 çocuğu bulunmakta olan sanatçı 66 yaşında.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Şeyma Subaşı’ dan Şok Açıklamalar… Miami’ ye Taşınıyor adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.