İlayda Şeker Büyük İtiraf! Kardeşim Dediği Adama Aşkını İtiraf Etti! Twitter’da Yer Yerinden Oynadı!

İlayda Şeker Büyük İtiraf

0

İlayda Şeker Büyük İtiraf ; Televizyonun iddialı yapımlarından olan Survivor bu sezonu ile de gözleri üzerine toplamayı başardı. Yapımın içerisinde yer alan yarışmacılarda halk tarafından oldukça sevildi. Sevilen isimlerden birisi de İlayda Şeker sempatik ve eğlenceli tavırları güzel bir kitle yakaladı.

İlayda Şeker Büyük İtiraf

Survivor ile tanınan yarışmacının sosyal medya hesaplarına takipçiler yağdı. İlayda Şeker adına fan hesapları açılmaya başladı. Yarışma bitse de ününü koruyan yarışmacı Twitter hesabında yaptığı paylaşım ile takipçilerinin kafasını karıştırdı.

İlayda Şeker’in Paylaştığı Tweet Büyük Eleştirilere Sebep Oldu

Survivor’ın sevilen yarışmacısı İlayda Şeker geçtiğimiz günlerde bir takipçi İlayda ile Sergen’in yarışmadaki fotoğrafını paylaşarak fotoğrafın üst kısmına İngilizce bir açıklama yazdı. İngilizce açıklamanın çeviri ise “Bu gün birlikte fotoğraf istiyoruz” şeklindeydi.

Paylaşılan bu gönderiyi gören İlayda Şeker, takipçinin paylaşımının aynısını paylaşarak takipçilerinin kafasını karıştırdı. Birçok takipçi aşk dedikodularını ortaya atarken bazıları ise Sergen ile aşk yaşaması doğru olmaz yorumlarını yaptı.

İlayda Şeker Onun İçin Kardeşim Diyordu!

Survivor yarışmalarından birisi olan Sergen, İlayda ile çok yakın arkadaştı. İlayda’nın sosyal medya hesabında takipçinin paylaşımını paylaşması Sergen ile aşk yaşadığının sinyalini veriyor diye yorumlandı. Fakat takipçilerinden pekte olumlu tepkiler gelmedi. Yarışma boyunca sürekli olarak birbirlerine “kardeşim” diye hitap eden ikilinin aşk dedikodularına karışması herkesi kızdırdı. Madem aşk ile ilgili bir durum var sezon boyunca neden kardeşim diyerek konuştuğunuz tarzında sitemlere ver verildi.  Sergen ve İlayda’dan ise bu konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

İlayda Şeker Büyük İtiraf

İlayda Şeker Büyük İtiraf ; Survivor yarışmasının bitmesi ile kimin şampiyon olduğu merak konusu olmuştu. Survivor yarışmasında finale kalan İsmail ve Poyraz ikilisi içinden halk İsmail’i şampiyon olarak seçti. İsmail’in şampiyon olması herkesi oldukça sevindirdi. İlayda ise Survivor yarışmasında ada şartlarına uyum sağlamadığı için kendi isteği ile yarışmadan çekildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku