İkizler Burcu Genel Özellikleri 2021

0

Gülerken ağlayan, ağlarken gülen, neşeliyken sıkıla bilen bir burç denildiğinde akıllara ikizler burcu gelir. İki kutuplu insanlardır. Bu sebepten sağı solu belli olmadığı için de karşı taraftaki burçlar için güveniriz. Bir burç olarak bilinir ikizler burcu insanı. Genelde söz tutmak pek onlara göre değildir. Fikirleri çok çabuk değişir.

 

Yönetici gezegenleri, Merkür’dür. Merkür iletişim beceresinin geliştiği bir gezegendir. Kelimelerin gücünü içinde taşır. Dolayısıyla ikizler burcunun bilgi akış hızı fevkalade olan zeki bir burçtur. Akılları çeviktir. Onların değişen ruh hallerine ve kelime haznelerine yetişilemediği için anlamak güçleşebilir ve karşı taraftan bir kusur olarak görülebilir. Aksi durum söz konusu olsa bile. Dünyaya bir eğlence gözüyle bakan çocuk ruhlu bir burçtur. Art niyetsiz bir burçtur. Arkadaş canlısıdır. Dil konusunda gelişim göstermeye yatkındırlar. Yani yeni bir dil öğrenmek tam ona göredir.

İkizler Burcu Erkeği

Renkli bir kişilikleri vardır ikizler burcunun. Yaratıcı, eğlenceli, komik insanlardır. Onlardan iyi komedyen çıkar. Maddi sorumluluk pek onlara göre değildir. Aynı zamanda pek çok işle meşgul olurlar. Kin tutmazlar. Çok çabuk aşık olurlar. Akrep, boğa ve yengeç burçlarıyla çok zor anlaşan burçtur. Çok iyi enstrüman çalarlar. Boğa burcu gibi pek sabırlı değiller. Gardıropları giyim tarzı açısından rengarenktir. Çok iyi kıyafetleri kombine eder. İletişimdeki becerileri ellerinde aktarılmış olup iyi yazı yazarlar. Durağan olmayı sevmezler. Oturaklı olmayıp zor insanlardır. Hobileriyle ilgili yönelimleri daha çok bedensel ve yazınsan dünya yönündedir.

ikizler burcu

İkizler flörtöz bir burçtur. Kelime oyunlarıyla karşı cinsi kendine iknotize ederek çekebiliyor. Değişik ruh halinden dolayı istikrarlı ilişkileri olmaz. Hemen yeni yeni yelkenlere yol almakta zorlanmaz. Bu konuda oldukça hızlıdırlar. Elbette ilişkiye önem verirler ama karşı tarafın aşk enerjisi ona göre zamanla çabuk bittiği için vaz geçmek durumda kalırlar.

Özgürlükçü bir burçtur. Ortakça alınmış bir karar neticesinde oluşturulmuş bir plandan çok kendi planlarını önemserler. Oyunu bozarlar. İkizlerin aşkını canlı tutmak için onun enerjisine ayak uydurmak ve özgürlüğünü kısıtlamayıp kıskanmaktan uzak durmak lazım. Aşkta cinsel yönelime önem vermezler. Daha çok maceracı ruha, yüksek enerjiye ve renkliliğe önem verir. Sabit olmak, ilişki ve planların devamlılığını getirmek ona göre değildir.

İkizler Burcu Kadını

Konuşmayı çok sever. Zihni bilgilerle doludur ve bu bilgiler için dinleyicisini de bulur. Hayat onun için kocaman bir ansiklopedidir. Entelektüel bir düşünce yapısı vardır. Çoğu insan onların dedikoducu olucu olduğunu düşünür lakin o sadece bilgilerini aktarmak ister. Yeniliğe karşı esnektirler. Çok yönlüdürler. Hava gurubu olduklarından özgürlüklerine düşkünler. Uğurlu sayıları beştir. Hamaratlardır. İkna yetenekleri oldukça güçlüdür. Sağlıkta kol ve akciğer konusunda rahatsızlıkları başta gelen rahatsızlıklardır.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku