İNG BANK AÇIKLAMA YAPTI! MAAŞINI ING BANK’A TAŞIYANLARA UYGUN FAİZ ORANLARI İLE KREDİ İMKANI…

İNG BANK AÇIKLAMA YAPTI! MAAŞINI ING BANK’A TAŞIYANLARA UYGUN FAİZ ORANLARI İLE KREDİ İMKANI...

0 94

İNG BANK AÇIKLAMA YAPTI! MAAŞINI ING BANK’A TAŞIYANLARA UYGUN FAİZ ORANLARI İLE KREDİ İMKANI…

2020 senesinin Mart ayından beri Ülkemizde yaşanan korona virüs salgını sebebiyle acil paraya ihtiyacı olan insanlar tarafından kredi faiz miktarları merak içinde araştırılmaya devam etmektedir ING Bank devreye girerek bir kredi müjdesi verdi bu Kredi kampanyasında ING Bank tarafından emeklilere yönelik bir açıklama geldi Bankaya emekli maaşını taşıyan kişilere yüzde 1.39 dan başlayan faiz miktarlarıyla ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilecekler.

Ayrıca maaşını ING Bank’tan alan emekli kişiler 1000 lira nakit promosyon ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı ile 500 lira ek promosyondan da yararlanabilirler.

Emeklilere 1500 liraya yakın promosyon

Maaşlarını ING bankasından Alan emekli kişiler koşulsuz şekilde 1000 liraya kadar Naki promosyon ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri durumunda ise 500 lira ek promosyon fırsatı ile toplamda 1.500 liraya varan nakit promosyon fırsatından yararlanabilirler.

Emekli maaşlarını ING bankasına taşıyan kişilere ise %1,39’dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi ING Bank’tan. Üstelik banka tarafından sunulan bu kredi için hiç bir şekilde kredi tahsis ücreti talep edilmiyor.

Bu güzel kredi imkânından faydalanmak isteyen emekliler hemen kendilerine en yakın ING BANK şubesine giderek maaşlarını bankaya taşıyabilir ve bu şekilde maaş taşıyan emekliye verilen promosyonlardan da faydalanma şansını yakalayabilirler. Bir taşta iki kuş misali hem uygun faizlerle kredi kullanma imkânını yakarken hem de banka promosyonundan yararlanabilirler.

Üstelik artık emekli maaşını bir bankadan diğer bankaya taşımak artık çok kolay. E-devlet sistemi üzerine giriş yaparak oradan emekli maaşınızı ING Bankası’na taşıyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.