Into the Night’ da Kıvanç Tatlıtuğ Rüzgarı-2. Sezon Önizleme

Geçtiğimiz yıl yayınlanan bölümü ile sezona damgasını vuran Netflix dizisi ''Into the Night''yeni sezonu geliyor.

0

Geçtiğimiz yıl yayınlanan bölümü ile sezona damgasını vuran Netflix dizisi ”Into the Night”yeni sezonu geliyor. Kıvanç Tatlıtuğ’ un da yer aldığı dizi Belçika yapımıdır. İlk Netflix Belçika yapımı olan film ”Into the Night” ilk yayınlandığı an itibariyle izleyicilerinden tam not almayı başardı. Oyuncu kadrosu arasında dizide yer alan bir diğer oyuncu da Mehmet Kurtuluş olmakta. Bu noktada şunu söylemeliyiz ki Türk bir karakterin bu tarz projelerde yer alması bizler için gurur kaynağı diyebiliriz.

Yeni sezonu merakla beklenen dizinin sezon başlangıcı Çarşamba günü yayınlandı. Yayınlanan yeni bölümü ile izleyicilere sürpriz yapılan dizide Kıvanç Tatlıtuğ’ un dahil olduğu gösterilmekte. Bu sezonda ünlü oyuncunun kısa süreli bir sahnesi bulunsa da önümüzdeki sezonda epey göreceğimizi söyleyebiliriz.

İnto the Night Birinci sezon mu / İkinci sezon mu değerlendirme

Into the Night
Into the Night

Bölüm ve sezon değerlendirmesine geçecek olursak bu sezon diğer sezona göre daha durgun geçtiği gözlemleniyor. İlk sezonun daha aksiyonlu geçtiği söylenebilir. Belki de bunun bir nedeni de Zara ve oğlunun yaşamış olduğu trajedi olabilir. O sahneler diğer sahnelere göre biraz fazla işlendi. İlk sezonda yaşanan kayıplar dolayısıyla da ikinci sezon seyri daha sakin geçmiş de olabilir. Bildiğimiz üzere ilk bölümde yaşanan ardı ardına ölümler sonucunda izleyici dizi ile ilgili ters köşe olmuştu. Onun için başlangıçta bizlere atraksiyon yaşatılıp devamında aynı enerjiyi görememe durumu izleyiciyi bir tık hayal kırıklığına uğratmış olabilir.

Dizi de farklı görünen bir alanda dizi içeriği ile ilgili bilgilendirme olan alan. Bu alanda çoğunlukla isim ve konular yer alır. Yer alan konu ve isimler birden fazla kişi ile bağlantılı olur. Lakin bu dizide yer verilen isim ve konular tek bir kişi üzerinden ilişkilendirilmiştir. Teknik anlamda ilk sezonda izleyici dizi sahnelerine çok sayıda eleştiride bulunmuştu. Örnekle açıklayacak olursak bir sahnede uçak geri geri gidiyordu. Bu yöntem çok tercih edilen bir yöntem değildir çünkü geri vites yapmak uçağa zarar vermektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku