İrem Derici Mastürbasyon İtirafı Başına Büyük Dert Açtı..!

0 91

Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı’nın yeni kurmuş olduğu platformu Exxen’de mastürbasyon, aldatma ve cinsel hayat iftiralarıyla  gündem olan İrem Derici’ye babası tarafından sert tepki geldi. İrem Derici Mastürbasyon sözleri üzerine Kızı İrem Derici’yi sert sözlerle uyaran Hulusi Derici ‘  Gündem olma karşımıza böyle saçma konularla gelme, müziğinle gündem ol. Bu çıkan haberler Türk ailelerine ters” dedi.

Yeni kurulan platform Exxen’de bildiğiniz üzere başarılı komedyen Hasan Can Kaya’nın sunmuş olduğu Konuşanlar programına katıldı. Program içerisinde mastürbasyon, cinsellik ve aldatma itiraflarıyla gündem olan olay İrem Derici’ye babası Hulusi Derici’den sert tepkiler geldi.

Geçtiğimiz günlerde Avun Ilıcalı’nın kurmuş olduğu yeni platform Exxen’de konuşanlar programın da konuk sanatçı İrem Derici’yi gördük. İrem Derici’nin itirafları herkesi şok ettiği gibi ailesi buna tepki gösterdi. Özellikle babası Hulusi Derici kızına sert tepkiler gösterdi. Bu yapılan itiraflar gündeme bomba gibi düşerken ailesi bu durumdan rahatsız oldu. Kızları İrem Derici’den bu tarz haberlerle gündeme gelme bize yapmış olduğun şarkılarınla gel dedi.

İrem Derici Mastürbasyon

İrem Derici, üniversite zamanın da cinsellik içeren filmler izleyerek kendini tatmin ettiğini söyledi ve bunun üzerine annesine de yakalandığını anlatmıştı.

İrem Derici Mastürbasyon “Annem odaya girdiğinde beni gördü”

İrem Derici Mastürbasyon anından bahseden İrem Derici “Annem odaya girip beni gördü”  yakalanmamın artından toparlanmam gerekirken elim ayağım buz kesildi ve anneme bakakaldım” dedi.

Annemin beni yakalamasının üstüne aynı şekilde annem de bana karşı bakakaldı ve annem odadan hızlı bir şekilde uzaklaştı sözleriyle anlatmıştı.

Canlı Yayında Şok İtiraflar

İrem Derici Mastürbasyon itirafı üzerine Hasan Can Kaya hiç bir şekilde konuşamadı ve ağzı açık kaldı. Bunun üzerine seyirciden alkış isteyerek konunun değişmesini sağladı.

Program devam ederken ilerleyen süre içerisinde aldatma ile ilgili konuşan İrem Derici ben de aldattım dedi. Yapılan bu psikolojik şiddet çok tuhaf bir şey. Bana karşı öyle şeyler diyor ki ondan hıncımı sinirimi alamıyorum. Bende gidiyorum aldatıyorum bundan hiçbir şekilde haberi bile olmuyor. Ben bu durumda ne yapmış oldum ? Ama tabi ki hepsini aldatmadım” dedi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.