Irina Shayk’ den Kızının Babası Cooper’ e Övgüler

0 29

Ünlü model Irına Shayk 2019 yılında yollarını ayırdığı eski eşi Bradley Cooper’ e övgüler yağdırdı. 35 yaşındaki ünlü güzel kızlarının babası Bradley Cooper ile ilgili babalığına dair övgü dolu sözler söyledi. Çocuk bakımı konusunda dadı tutmaya karşı olan Shayk Lea ile eski eşi hakkında çok ilgili bir baba olduğunu söyledi. Yardım almadığını söyleyen Cooper’ in kızı ile tatile çıktıklarını ve onunla çok iyi vakit geçirdiğini söyledi. İki haftalık baba kız tatile çıktıklarında onları araması bile gerekmediğini söyledi. Eski eşini arayacak şekilde bir sorun oluşmadığını tatillerinin sorunsuz geçtiğini söyledi. Shayk eski eşi ile aralarında herhangi bir problem olmadığını ve iletişimlerinin iyi olduğunu da ekledi.

Irina Shayk
Irina Shayk

Bradley Cooper ve Irina Shayk’ ın arasında ne geçmişti

4 yıllık ilişkileri sırasında boşanma kararı alan çift Bradley’ in yönettiği ve başrolünde rol aldığı A Star is Born filminde Lady Gaga ile rol almıştı. Bu film sonrası ikilinin ilişkisi sonlandı. Rus model ayrılma sonrası yaptığı konuşmada birbirleri ile ilgili deneyimler elde ettiklerini anlaşamadıklarını ve herkesin güzel bir ilişkisi olacak diye bir şey olmadığını söyledi. İnsanın kendisinin iyi yada kötü kararlar vererek kendi hayatını kendisinin şekillendirebileceğini söyledi. Kızı ile objektiflere sürekli pozlar veren Cooper New York sokaklarında geziyor.

Irina Shayk’ ın verdiği pozların arka planı Tiktok üzerinden yayınlandı

Son dönemde sık sık magazin sayfalarında çekim pozlarıyla gündemde olan Shayk’ in paylaşımları adeta rekor kırıyor. Ünlü Rus model son dönemlerde kariyer hayatında yoğun ve dolu dolu çekim süreçleri geçiriyor. Magazin sayfalarında ismi Kim Kardashian’ ın ayrılmak üzere olduğu eşi Kanye West ile anılan ünlü model dergi çekimleri için kamera karşısına geçti. Hem bu süreci kızıyla geçirip hem de çekimlere katılan güzel model fiziğiyle büyülemekte. HIGHStyle dergisine ait çekimlerde yer alan anların görüntüleri Tiktok sayfası üzerinden yayınlandı. Tarzı ile beğeni toplayan ünlü model verdiği pozlarla güzelliğini gözler önüne serdi.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Banu Alkan’ Şok Suçlama-75 Bin TL Tazminat adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.