İş Bankası Duyurdu-Gişeden Direk 1000 TL Verilecek

İş Bankası yapmış olduğu kampanya duyurularına bir yenisini daha ekledi.

0 26

İş Bankası yapmış olduğu kampanya duyurularına bir yenisini daha ekledi. Emeklilerin yapmış oldukları her promosyon kampanyaları ile yanında olduklarını belirten banka desteklemelerine devam ediyor. Bu hafta belirlenen kampanyada emekli vatandaşlar için 750 TL’ den 1000 TL’ ye kadar ödeme yapılacağı açıklandı. Maaş promosyonu olarak bilinen ödeneğin yanında başka ayrıcalıklar da sağladığı biliniyor.

Emekli vatandaşlar için kart aidatı alınmayacak

Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur emeklilerinden herhangi bir kesinti ve işlem ücreti talep etmeksizin maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirmekte. Ayrıca bankanın sunduğu bir diğer avantajda vermiş olduğu Maximum Kart için aidat talep etmemesi. Emekli maaşını taşıyan vatandaşlar için ek koşul aranmadığı da söylendi. Promosyon avantajının yanı sıra banka kapsamında emekli vatandaşların yapacağı havale ve EFT işlemlerinde de ayrıcalık sağlıyor. Her yıl gelen kart aidatları bildiğimiz gibi bazen can sıkıcı olabiliyor. Hem bankada bir alışveriş ve bunun üzerinden ekstra kesintilere maruz kalıyoruz hem de bunun yanı sıra ekstra aidat ödemesinde bulunuyoruz. İş Bankası bunun için aidat talep etmemekte. Emeklilere her alanda uygun avantajlar sağlayan banka gerek bankamatik ağı gerekse bankacılık alanlarıyla ilerleme kaydetmiş bankalardan bir tanesi. Dilerseniz mobil bankacılık işlemleri üzerinden 7/24 bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

3 yıllık taahhüt koşulu

Promosyon detaylarından bahsedecek olursak, 3 yıllık verilecek olan taahhütler için hesaplama yapılmaktadır. Yani müşteri olarak emekli vatandaş 3 yıl aynı bankada kalması gereklidir. İş bankası tarafından da emekli aylığı sonrası 1 maaşın alımı ardından ödeme emekliye yapılır. Emekliye verilecek promosyon tutarının hesaplanması 2020-2023 yılı arasındaki aldığı tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

Örneği emekli kişinin maaşı 1500 TL’ den düşük ise o kişi için ödenecek olan tutar 750 TL olmakta. 1500 TL ve 2500 TL maaş alan vatandaş için ise ödenecek tutar 875 TL olmakta. Ama bu tutarda sınır 2500 TL. 2500 TL tam tutar ve üzeri alanlar için ise bu ödenek tutarı 1000 TL olmakta. İş Bankası’ nda diğer bankaların talep ettiği koşullardan farklı bir uygulama söz konusu değildir.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırladığımız Alzheimer Hastalığının En Az İki Katına Çıkması Bekleniyor adlı yazıya göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.