İş Bankası Kredi Kartı Olanların Dikkatine! Bakmayan Çok Üzülecek!

İş Bankası kredi kartı kullananların, birçok kişi yakın zaman içerisinde hesaplarını kontrol ettiklerinde ilginç bir şey ile karşılaştılar

0

İş Bankası Kredi Kartı Olanların Dikkatine! Bakmayan Çok Üzülecek!

İş Bankası kredi kartı kullananların, birçok kişi yakın zaman içerisinde hesaplarını kontrol ettiklerinde ilginç bir şey ile karşılaştılar. Hesaplarında, nerden geldiklerini bilemedikleri bir miktar para olduğunu fark ettiler. İş bankası kredi kartı sahibi olarak iş cepten müşteri olan herkese iki yüz TL karşılıksız bonus hesaplarına aktarıldı. 2 yüz lira alabilmek, için iş cep, müşterisi olmanız yeterli.

Dijitali kullan? Bonusu al

İş Bankası müşterisi olmanız artık çok kolay, bankaya gitmeden, bankamatik, ile uğraşmadan direk olarak canlı destek hattına bağlanarak görüntülü olarak görüşerek, İş Bankası müşterisi olabilirsiniz. 31 Ağustos 2021 tarihine kadar iş cep içerisinde bulunmakta olan müşteri olmak istiyorum uygulamasını kullanmanız dahilinde 2 yüz tl, Bonus hesaplarınıza aktarılacak. Sunulmakta olan bonusu her alanda kullanmanız dairece mümkün, herhangi bir kısıtlama bulunmayacak.

İş Bankası kredi kartına nasıl sahip olurum

Türkiye’nin en büyük bankalarından bir tanesi olan İş Bankasının kredi kartlarından birine sahip olmak, ayrıca çok kolay. En yakın iş bankasına giderek, internet bankacılığı kullanarak iş cep uygulamasını kullanarak Maximum mobil veya maximum işyerim uygulamalarından herhangi birini kullanması ile birlikte kredi kart sahibi olmaz mümkün. Üstelik 0850 724 0724 numaralı telefon numarasını arayarak da kart sahibi olabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden canlı müşteri hizmetleri ile temas kurarak da kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile canlı olarak görüntülü olarak görüşebilirsiniz.

Canlı müşteri temsilcisi ile nasıl görüşürüm
  1. Öncelikle iş cep uygulaması üzerinden müşteri olmakistiyorum seçeneğine tıklayın.
  2. Burada karşınıza çıkacak, kısa başvuru formunu tam ve doğru bir şekilde doldurun.
  3. Yeni kimlik kartınızı, ekrandaki bulunan tarayıcıyla taratın
  4. Bu aşamadan sonra yüz tanımayı başlat seçeneğini seçin yüzünüzde herhangi bir şekilde aksesuar bulunmadan, yüzünüzü kameraya tam olarak yansıtarak, doğrulama yapın.
  5. Bu aşamadan sonra müşteri temsilcisine, Bağlan butonunu tıklayarak temsilcisiniz sizinle görüşmesini bekleyin

Tüm İş bankası kredi katları, bu kampanyadan faydalanamıyor bunun için kampanyada dahilinde olan kartlar İş Bankası, bireysel kredi kartları ve bununla birlikte iş Bankası, ticari kredi kartları kampanyadan faydalanılabilir.

İş bankası kampanyayla ilgili detayları değiştirebilme hakkına, ayrıca sahip bu yüzden kampanya detaylarını ayrıntılı bir şekilde internet sitesinden okuduktan sonra kampanya katılım uygun görülür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku