İş Bankasından Büyük Kampanya. Son Gün 15 Ağustos

İş Bankasından Büyük Kampanya. Son Gün 15 Ağustos

0

İş Bankasından Büyük Kampanya. Son Gün 15 Ağustos

İş Bankası büyük kampanyayı duyurdu, akaryakıt veya otogaz alımlarında yüzde 2 indirim yapılıyor. İş Bankası kampanyayı resmi internet sitesinden duyurdu. Petrol Ofisi istasyonlarından öde-geç ile yapacağınız tüm alışverişlerde net yüzde 2 oranında bir indirim yapılacak. İş Bankası temassız kart özelliği ile veya Maximum Mobil Öde-Geç ile Petrol Ofisi istasyonlarından yapacağınız akaryakıt veya otogaz alışverişlerinizde yüzde 2 indirim sizleri bekliyor.

Kampanya süresinin son günü 15 Ağustos. İş Bankası’nın yaptığı duyuruya göre, kampanyaya katılmanın detayları şu şekilde:

Kampanyanın Geçerli Olduğu Ödeme Seçenekleri

öde-geç ile yapacağınız tüm alışverişlerde net yüzde 2 oranında bir indirim yapılacak. Kampanya, İş Bankası temassız kart özelliği ile veya Maximum Mobil Öde-Geç ile Petrol Ofisi istasyonlarından yapacağınız akaryakıt veya otogaz alışverişlerinizde geçerli olacak.

Kampanya’ya Dahil Olmayan Ödeme Seçenekleri

Petrol Ofisi Positive kart ile yapacağınız işlemler kampanyada geçerli değil. Aynı zamanda ticari kredi kartı, aidatsız ve vadematik kartlar kampanyada geçerli değil.

Kampanya’ya katılmanız durumda yüzde 2’lik indirim anında onaylanacaktır.

Petrol Ofisi 30 TL Hediye Yakıt Kampanyası

Petrol Ofisi Mobil Uygulamasına üye olan ve Positive Kart üyesi olan istasyonlardan yapacağınız üçüncü 125 TL ve üzeri alışverişinizde 30 TL değerinde Positive Puan hediye. 8 Temmuz 2021 tarihinde başlayan kampanyaya katılım için son gün 8 Ağustos 2021. Kampanyadan yararlanabilmek için uygulama üzerinden plakanızı kaydetmeniz ve alışveriş sırasında POS cihazlarında plakanızı doğrulamanız gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku